Zabawki dmuchane  

Zabawki dmuchane to frajda dla każdego dziecka. Na rynku jest ich wiele, warto wybrać coś dla swojego dziecka.

Jednorożce i flamingi

Niezależnie od tego czy spędzamy czas przy basenie czy pluskamy się w jeziorze lub morzu, warto mieć ze sobą dmuchany materac. Bogatą ofertę znaleźć można na stronie https://maleomi.pl/akcesoria-dmuchane. Z łatwością wybierzemy tam coś dla naszych pociech. W ostatnich latach niesłabnącą popularnością cieszą się materace jednorożce, flamingi czy ostatnio - lamy. Są na tyle duże, że komfortowo można się na nich ułożyć, a dzięki "szyjom" można także wygodnie się ich przytrzymać. Kolory i wzory przyciągają uwagę także najmłodszych, dla których do wody warto dokupić jeszcze dmuchane "skrzydełka". Na takich materacach dzieci mogą się bawić, wyobrażać sobie morskie podróże, zabawka doda wesołym chwilom jeszcze więcej magii.

Jeśli wolimy zainwestować w klasyczny, dmuchany materac (jest on na pewno poręczniejszy), zwróćmy uwagę na modele nietypowe - na przykład te w kształcie lodów, lizaków czy pirackich czaszek. Atrakcyjna forma spodoba się naszym pociechom.

Własny plac zabaw

Wśród dmuchanych zabawek znajdziemy także mini place zabaw - baseniki ze zjeżdżalniami, fantazyjnymi roślinami czy zwierzątkami to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy, aby nasze dziecko zajęło się czymś na dłuższy czas. Dostępne są także zjeżdżalnie, na które można się wspinać, ponieważ zabawki nie wypełnia się wodą, można postawić ją nawet w domu. Taka dmuchana zabawka to idealne rozwiązanie dla maluszka - może on ćwiczyć koordynację ruchową i zwinność na "poduszce", a więc czymś miękkim. Dzięki temu, dziecko nie uszkodzi się podczas upadku, nie uderzy w żaden kant. Kolory i wzory pobudzą umysł już od najmłodszych lat. Jeśli dysponujemy większą przestrzenią, na przykład w ogrodzie, możemy też zainwestować w dmuchany zamek, w którym długie godziny można spędzać skacząc i robiąc fikołki. Prawie każdy maluch marzy w którymś momencie o domku - na drzewie lub małym, który zmieści się w ogródku. Dmuchany zamek może być dla niego świetną alternatywą

Dmuchane postaci z bajek

Kto nie chciał mieć kiedyś balonu z helem, przedstawiającego postać z naszej ulubionej bajki? Niestety z balonu ucieka powietrzu i po jakimś czasie nadaje się on tylko do wyrzucenia. Na rynku pojawiły się jednak dmuchane zabawki - misie, Myszki Miki, kucyki Pony - są one idealną alternatywą dla balonów z helem, ale znacznie trwalszą. Mają podobną, specyficzną miękkość, co więcej, nadają się do zabawy w wodzie, mogą być towarzyszem kąpieli w wannie. Z łatwością możemy je zabrać na wakacje, nawet w dużych ilościach - bez powietrza nie zajmą prawie w ogóle miejsca w walizce czy plecaku.

Dmuchane zabawki mają bardzo wiele zalet. Przede wszystkim są bezpieczne - ich miękkość i właściwości poduszek sprawiają, że nie można zrobić sobie nimi krzywdy, poobijać się czy zadrapać. Po drugie, ich przechowywanie jest niezwykle proste, spuszczamy z nich powietrze, składamy i chowamy do szafy czy pudełka. Ponadto nadają się do zabawy w wodzie, bez obawy o to, że zostaną zniszczone. Są lekkie. Wybierając zabawki od sprawdzonych producentów będziemy mogli mieć pewność, że będą one bezpieczne dla naszego dziecka.