Artykuły papiernicze nie powinny być kojarzone wyłącznie ze szkołą podstawową. Wiele z nich przyda się na co dzień, w domu.

Artykuły papiernicze – czyli jakie?

Myśląc o artykułach papierniczych najczęściej do głowy przychodzą nam te przedmioty, które wykorzystywane są przez dzieci w szkołach - papiery kolorowe, bloki rysunkowe, zeszyty. Artykuły papiernicze to jednak znacznie bogatsza kategoria rzeczy - wszelkie przybory służące do pisania, papeteria, notesy, wszelkie przyrządy takie jak nożyczki, dziurkacze, zszywacze. Wiele z nich przydaje się na co dzień w domu, w biurze, nie tylko w szkole.

Jakie artykuły papiernicze przydadzą się w domu?

Na co dzień w domu korzystamy z najróżniejszych artykułów papierniczych. Szczególnie osoby, które pracują w domu, zaopatrują się w materiały biurowe - dodatkowy długopis pod ręką czy notes zawsze się przyda. Nawet jeśli w domu nie zajmujemy się pracą zawodową, sklep papierniczy na pewno zaopatruje nas w przydatne przedmioty. Trudno obyć się bez karteczek samoprzylepnych i notesów, z których wyrwać możemy chociażby kartki z listami zakupów. Niezbędne w domu są także nożyczki, na przykład nożyczki 21,5 cm z gumową rączką STARPAK. Gumowa rączka pozwala dobrze złapać je w ręce - nawet dziecko będzie mogło ich użyć. 

W domu najczęściej mamy problem z uporządkowaniem papierów - rachunków, wyników badań, kart gwarancyjnych sprzętów. Dlatego też przyda nam się teczka z gumką A4, a najlepiej cały ich plik. Dzięki nim z łatwością podzielimy dokumenty. 

Jak już wspomniano, w domu warto też mieć pod ręką jakiś notes (sprawdź notes na sprali Good Luck STARPAK). Często przecież zdarza się, że na przykład ktoś dzwoni, musimy coś zanotować... i nie mamy gdzie. Warto zwrócić uwagę także na notes brokatowy A7 STARPAK - jest przydatny, a jednocześnie stanowi ładny przedmiot, który dobrze będzie prezentować się nawet na stoliku razem z tzw. coffee table books.

Jakie artykuły papiernicze przydadzą się w szkole?

Chociaż dopiero połowa wakacji, rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też warto zaopatrzyć się w artykuły szkolne, które przydadzą się już od września. Zazwyczaj im starsze dziecko tym mniejsza objętość piórnika i zawartość plecaka. Najmłodsi jednak decydują się często na asortyment papierniczy kojarzący się z ich ulubionymi bajkami. Dlatego też warto kupić dla nich te najbardziej kolorowe, atrakcyjne artykuły biurowe. Niejednego przedszkolaka i ucznia ucieszy blok rysunkowy A3 Psi Patrol STARPAK. Artykuły papiernicze często przydają się, żeby pobudzić kreatywność dziecka - bibuła gładka C4 20 kolorów w teczce STARPAK jest poręczna w przechowywaniu i przyda się do wykonania wielu plastycznych prac.

Polecane artykuły papiernicze

Artykuły szkolne i biurowe warto kupować w dobrych sklepach, dbających o jakość i dobrą cenę produktów.

Warto pamiętać o produktach, które przydają się od czasu do czasu - na przykład temperówka podwójna plastikowa STARPAK to coś co dobrze mieć, jeśli nie posiadamy nieskończonego zapasu ołówków. Nieczęsto wyciągane z szafy, ale bardzo potrzebne artykuły biurowe to także dziurkacz plastikowy bordowy STARPAK czy zszywacz metalowy Shark STARPAK - pomogą one porządkować dokumenty czy pakować prezenty dla najbliższych.

Jeśli poszukujecie wyjątkowej jakości artykułów papierniczych zajrzyjcie na stronę https://maleomi.pl/artykuly-papiernicze. Znajdziecie tam bogatą ofertę produktów, które przydadzą się na co dzień.