B-Zawieszka sensoryczna do wózka i fotelika TREE

EAN 1703739261108, kod producenta ANG-B926110
72,00 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 9 grudnia

Parametry produktu

Kod EAN 1703739261108
Kod producenta ANG-B926110

Opis

B-Zawieszka, sensoryczna zabawka do wózka i fotelika TREE

Ta urocza zabawka edukacyjna marki BO JUNGLE w formie zawieszki do wózka i fotelika będzie towarzyszyć maluszkowi od pierwszych dni życia, w domu, na spacerze i w podróży. Wykonana w formie pałąka – gałązki drzewa z przywieszonymi zabawkami wprowadzi dziecko w świat różnorodnych kolorów, kształtów i dźwięków.

Przez zabawę zachęci malucha do działania, do aktywności sensorycznej, pobudzi jego ciekawość i zapewni nabywanie nowych umiejętności, da poczucie bezpieczeństwa.

Taka forma zabawy może uczyć też maluszka przestrzennego myślenia.

Podłużny kształt gałązki drzewa pozwoli na jej idealne zamocowania na wózku, foteliku lub łóżeczku. System montażu na wiązanie jest bardzo skuteczny i szybki.

Do miękkiej sztruksowej gałązki przyczepione są 3 różne zabawki, które stymulują zmysł dotyku, słuchu i wzroku oraz rozwijają zdolności motoryczne i manualne.

1. Niebieski pluszowy ptaszek ze skrzydełkami wzbudza zainteresowanie umieszczoną w zabawce melodią lasu, która ma śliczny dźwięk i uczy związków przyczynowo-   skutkowych.

2.Fioletowa sowa zawiera piszczałkę i miękki gryzak w formie kwiatka. Sprawdzi się on podczas masowania dziąseł w okresie ząbkowania, a różnorodną fakturę będą mogły odkrywać małe paluszki dziecka.

3. Żółty motylek z różowymi skrzydełkami jest typową grzechotką, a delikatne pętelki i różne tekstury stymulują zmysł dotyku dziecka.

Zabawka wykonana jest z przyjemnych i miękkich w dotyku tkanin, z wysokiej jakości materiałów, nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA i ftalanów.

Wykonana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa w UE.

Materiał: 100% poliester

Przeznaczone dla dzieci od 0 miesięcy (0m+)