BESTWAY - Zestaw czyszczący do basenu

EAN 6942138918045, kod producenta 00005283
Marka: Bestway
Oszczędzasz 57,00 zł
284,99 zł 227,99 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: wtorek, 29 listopada

Parametry produktu

Marka Bestway
Kod EAN 6942138918045
Kod producenta 00005283
Kolor biały, niebieski

Opis

BESTWAY - Zestaw czyszczący do basenu

Chyba nikt z nas nie lubi kąpać się w basenie, w którym pływają liście, owady, a na dnie znajdują się zanieczyszczenia. Znacząco wpływa to na komfort korzystania z basenu, a raczej jego brak. Są jednak sposoby, by utrzymać czystość nawet w dużych basenach bez większego wysiłku i cieszyć się czystą, klarowną wodą przez cały sezon! Jak to zrobić? Za pomocą zestawu czyszczęcego do basenu marki Bestway.

W zestawie znajduje się kilka niezwykle prostych w montażu akcesoriów, dzięki któremu z łatwością oczyścisz swój basen. Długi aluminiowy kij teleskopowy o max. długości 279 cm ułatwi czyszczenie nawet dużych basenów. Końcówkę odkurzającą znajdującą się w zestawie podłączamy do pompy filtrującej - dzięki niej zbierzesz zanieczyszczenia znajdujące się w basenie w specjalnej komorze, którą łatwo i szybko opróżnisz po odkurzaniu. Kolejny element to siatka, dzięki której wyłowisz z basenu liście, owady i inne większe zanieczyszczenia. Kolejne akcesorium to skimer z koszykiem, który zawiesza się na krawędzi basenu, aby zbierał wszystkie nieczystości podczas zasysania wody przez pompę filtrującą. Jeden z najlepszych zestawów czyszczących dostępnych na rynku z pewnością poprawi Twój komfort korzystania z basenu i pozwoli na jego użytkowanie przez cały sezon!

W zestawie znajdują się wszystkie przejściówki i elementy konieczne do prawidłowego podłączenia i działania zestawu czyszczącego. UWAGA! Do prawidłowego działania odkurzacza niezbędne jest posiadanie pompy filtrującej.

Specyfikacja:

  • Długość kija teleskopowego 279 cm
  • Długość węża 6 m
  • Średnica węża 3,2 cm
  • Waga 3,45 kg