BIO FLYER latający talerz blue

EAN 5701217056624, kod producenta ANG-5662
24,00 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 9 grudnia

Parametry produktu

Kod EAN 5701217056624
Kod producenta ANG-5662

Opis

BIO FLYER latający talerz blue/morski

Ten produkt posiada nordyckie oznakowanie ekologiczne. To wspaniałe latające kółko/talerz FLYER wykonane z Bioplastiku jest dostępne w 2 wariantach kolorystycznych. Idealne do aktywnej zabawy, nawet dla małych dzieci. Łatwo mieści się w torbie na plażę lub do parku. Zabawka wykonana z Bioplastiku, produkowana w Danii z trzciny cukrowej. Dzięki temu produkt w 100% nadaje się do ponownego użycia i jest w 100% wykonany z surowców odnawialnych.

Nadaje się dla dzieci od 3 lat, można myć w zmywarce.

-Zrównoważony materiał i produkcja -Made in Denmark -Wolne od substancji toksycznych -Można myć w zmywarce do naczyń -Nordyckie oznakowanie ekologiczne "Nordic Swan" - dla środowiska i zdrowia

Średnica 23 cm

Cykl życia BIO -Produkcja bioplastików zmniejsza emisję dwutlenku węgla. -Trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych, wolnych od pestycydów plantacjach w środkowej i południowej Brazylii -Zbiory trzciny cukrowej odbywają się co 6-12 miesięcy. -Bioplastik z trzciny cukrowej jest w 100% ekologicznym surowcem

BIO modne kolory -Linia BIO  została zaprojektowana w  kolorach, zgodnych z najnowszymi trendami kolorystycznymi -Inspiracją był skandynawski Instytut Trendów,  którego ogromna wiedza obejmuje również przyszłe trendy kolorystyczne.

Bioplastik

Symbol "I'm Green" może być używany tylko po zweryfikowaniu ilości zrównoważonych surowców zawartych w produkcie.

Zabawki Dantoy są produktami wysokiej jakości o długiej żywotności, nie zawierają substancji toksycznych, nadają się w 100% do recyklingu.

Kupujmy zatem jakość i dajmy zabawce nowe życie po własnym użyciu. Tak dbamy o naszą ziemię!