BIO SANKI blue 3+

EAN 5701217067620, kod producenta ANG-6762
119,00 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 9 grudnia

Parametry produktu

Kod EAN 5701217067620
Kod producenta ANG-6762

Opis

BIOSANKI blue

Zabawne sanki idealne na zimę! Wytrzymałe i sprężyste, nawet do szybkiego saneczkowania na nierównym terenie. Dzięki zastosowaniu liny i uchwytów są łatwe do przeciągania. Wzmacniają poczucie równowagi i rozwój fizyczny dziecka.

Mimo, że zimą na dworze jest zimno i szybko robi się ciemno, nadal można się bawić na zewnątrz. Zakładamy ciepłe kurtki i rękawice i wychodzimy na śnieg. Poruszanie się po śniegu jest wyzwaniem motorycznym ze względu na opór śniegu - podobny do piasku. Tak więc zabawa w śniegu promuje zdolności fizyczne dziecka. Ponadto śnieg oferuje szereg nowych możliwości zabawy, np. saneczkarstwo, walki na kuli śniegowej, robienie aniołów śnieżnych itp. Kształtowanie i rzucanie kuli śniegowej wzmacnia m.in. koordynację ręka-oko. Tak jak w przypadku innych gier na świeżym powietrzu, jest tu dużo miejsca, które dziecko wykorzystuje do poruszania się i pozostawania w dobrej formie. W tym samym czasie dziecko uczy się o przyrodzie i zmieniających się sezonach/porach roku.

BIO sanki są produkowane w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem, dzięki czemu posiadają certyfikat Nordic Swan Ecolabel. W 100% nadają się do ponownego użycia i w 100% składają się z zasobów odnawialnych. Są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów.

Wiek: 3+ KOLOR: BLUE ( jasny niebieski) Wymiar: 79 x15 x 41 cm

Dopuszczalne obciążenie: 50 kg Waga sanek 900 g

Cykl życia BIO -Produkcja bioplastików zmniejsza emisję dwutlenku węgla. -Trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych, wolnych od pestycydów plantacjach w środkowej i południowej Brazylii -Zbiory trzciny cukrowej odbywają się co 6-12 miesięcy. -Bioplastik z trzciny cukrowej jest w 100% ekologicznym surowcem

BIO modne kolory -Linia BIO  została zaprojektowana w  kolorach, zgodnych z najnowszymi trendami kolorystycznymi -Inspiracją był skandynawski Instytut Trendów,  którego ogromna wiedza obejmuje również przyszłe trendy kolorystyczne.

Bioplastik Symbol "I'm Green" może być używany tylko po zweryfikowaniu ilości zrównoważonych surowców zawartych w produkcie. Zabawki Dantoy są produktami wysokiej jakości o długiej żywotności, nie zawierają substancji toksycznych, nadają się w 100% do recyklingu. Kupujmy zatem jakość i dajmy zabawce nowe życie po własnym użyciu. Tak dbamy o naszą ziemię!