Dooky – holenderska marka zajmująca się produkcją funkcjonalnych akcesoriów do wózków i fotelików samochodowych

Holenderska marka Dooky zajmuje się produkcją bezpiecznych, funkcjonalnych, estetycznych i łatwych w użytkowaniu akcesoriów dla dzieci, przede wszystkim do wózków i fotelików samochodowych. Poznaj ofertę marki Dooky i dowiedz się, dlaczego produkty przez nich proponowane, powinien posiadać każdy rodzic.

Flagowy produkt marki Dooky – praktyczne i bezpieczne osłonki do wózków i fotelików samochodowych

Dooky to znana i bardzo ceniona wśród rodziców marka zajmująca się produkcją akcesoriów do wózków i fotelików samochodowych. Celem marki jest ułatwianie i uprzyjemnianie rodzicom wspólnych spacerów i podróży z dzieckiem.
Słońce rażące dziecko w oczy, zimny wiatr wiejący wprost na delikatną buzię malucha czy zacinający do wózka deszcz – każdy rodzic zna przynajmniej jeden z tych problemów pojawiających się w czasie spacerów z malcem. Wówczas rodzice najczęściej zakładają na wózek pieluszkę lub kocyk, które nie dość, że nie wyglądają zbyt estetycznie, to i tak zaraz spadają i w konsekwencji nie stanowią ochrony dla naszego dziecka. Na szczęście marka Dooky przyszła na pomoc wszystkim rodzicom, projektując innowacyjną, niezwykle funkcjonalną, a co najważniejsze – bezpieczną osłonkę do wózka lub fotelika.
Stworzone przez Dooky osłonki mają za zadanie chronić pociechy przed opadami atmosferycznymi, podmuchami wiatru, szkodliwym promieniowaniem słonecznym czy innymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Osłonka jest praktyczna i uniwersalna – pasuje do każdego rodzaju wózka i fotelika posiadającego daszek. Jej montaż zajmuje dosłownie kilka chwil i nikomu nie powinien przysporzyć żadnego problemu. Osłonę zakładamy na daszek przy pomocy elastycznych pierścieni, a następnie naciągamy dół osłonki specjalnymi tasiemkami. Osłonki posiadają też możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu można je zawieszać na dowolnie wybranej przez nas wysokości.
Wszystkie osłonki wykonane są z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej, zapewniającej doskonały przepływ powietrza, przy jednoczesnym izolowaniu dziecka od otoczenia. Nie sposób też nie zauważyć, że osłony Dooky cechują się wyjątkową estetyką. Dostępne są w wielu rozmaitych wzorach i kolorach, i zamontowane na wózku lub foteliku będą stanowić jego ciekawą i oryginalną ozdobę.

Jakie jeszcze produkty można znaleźć w ofercie Dooky?

Jednak praktyczne osłonki na wózki i foteliki samochodowe to nie wszystko, co ma do zaoferowania swoim klientom marka Dooky. Jakie jeszcze akcesoria Dooky znajdziesz ma maleomi.pl?
•Rączka do wózka – to niezwykle praktyczny gadżet, który z pewnością docenią rodzice wożący swoje dziecko w spacerówce. Rączka do wózka łączy uchwyty wózka spacerowego w jedną całość, dzięki czemu można go prowadzić jedną ręką.
•Śpiworek do wózka – niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym, zapewni Twojemu maluszkowi skuteczną ochronę przed wiatrem i niskimi temperaturami. Śpiworek z zewnątrz wykonany został z wiatroszczelnego i wodoodpornego materiału, natomiast od środka – z ciepłego, niezwykle przyjemnego polaru.
•Pokrowiec do fotelika samochodowego – to kolejny ciekawy i praktyczny gadżet od Dooky, który ochroni fotelik przed zabrudzeniami czy przetarciami, a do tego świetnie wygląda.
•Saszetka na chusteczki nawilżane – każdy rodzic wie, że chusteczki nawilżane to rzecz niezastąpiona. Dzięki specjalnej saszetce zawsze będziesz je mieć pod ręką i w każdej chwili z łatwością wyjmiesz z niej chusteczkę, by przetrzeć buzię czy rączki malca. Jej dodatkowym atutem jest wyposażenie w dwie kieszonki, do których można włożyć, np. telefon czy klucze.
•Pas do przenoszenia fotelika – ciężko jest otworzyć drzwi od domu czy wyjąć zakupy z bagażnik/a, trzymając na rękach fotelik z dzieckiem. Z pomocą ponownie przychodzi Dooky i stworzony przez markę pas do przenoszenia fotelika, znacznie ułatwiający podróżowanie z maluszkiem.
Zapoznaj się na maleomi.pl z pełną ofertą marki Dooky i wybierz dla siebie oraz swojego maluszka funkcjonalne gadżety, które umilą i ułatwią Wam wspólne spędzanie czasu.