Kubki termiczne Stanley – przegląd

Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, wytrzymałe i trwałe nawet w najbardziej trudnych warunkach, przez długi czas utrzymujące pożądaną przez nas temperaturę napoju, charakteryzujące się oryginalnym i stylowym wyglądem – takie właśnie są kubki termiczne Stanley. Ta amerykańska firma już od ponad 100 lat zajmuje się produkcją niezawodnych, stalowych akcesoriów turystycznych. Sprawdź naszą ofertę kubków termicznych od Stanley.

Wytrzymałe kubki termiczne ze stali Stanley

Kubki termiczne to akcesoria, które w szczególności doceniają osoby aktywne, spędzające dużo czasu poza domem. Dzięki nim, nasz ulubiony napój przez długi czas zachowuje pożądaną przez nas temperaturę. Wszystkie kubki termiczne renomowanej, amerykańskiej marki Stanley zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na wszelkie uszkodzenia i korozję. Charakteryzuje je precyzyjne wykonanie, trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu mamy pewność, że zakupiony przez nas kubek od Stanley posłuży nam przez wiele lat. Izolację termiczną w kubkach Stanley gwarantuje konstrukcja o podwójnych stalowych ściankach. Dzięki temu naczynia zapewniają długie utrzymanie odpowiedniej temperatury wlanej kawy czy herbaty lub zimnego napoju oraz cechują się niezawodnością, nawet jeśli będą użytkowane w trudnych warunkach. Warto dodać, że produkty od Stanley są wolne od szkodliwego dla ludzkiego zdrowia Bisfenolu A (BPA).

Szeroka oferta kubków termicznych Stanley

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór stalowych kubków termicznych Stanley. Poznają naszą ofertę!
•Kubek termiczny z kafeterią tłokową, dzięki której przygotujesz pyszną i aromatyczną kawę, nawet w ekstremalnych warunkach. Kubek posiada szczelną pokrywkę z wbudowanym klipsem do zaczepienia, np. do plecaka.
•Kubek termiczny jednoręczny, który został tak skonstruowany, by można go było otworzyć i zamknąć jedną ręką.
•Podwójny kubek termiczny składający się z dwóch pojemników, wkładanych jeden w drugi. Doskonale sprawdza się jako jeden kubek termiczny, jak i dwa oddzielne pojemniki do picia.
•Kubek z podwójną pokrywką, który został wyposażony w dwie nakrętki. Można je używać łącznie lub oddzielnie – jedna nakrętka z ustnikiem ułatwia spożywanie napoju, druga natomiast stanowi gwarancję szczelnego zamknięcia i wygodnego przenoszenia naszego kubka.
•Kubek termiczny z otwieraczem posiada pokrywkę z wygodnym otworem do spożywania napoju, do którego przyłączono otwieracz do kapsli.
•Kubek termiczny samochodowy został tak wyprofilowany, by pasować do większości uchwytów samochodowych. Posiada pokrywkę wykonaną z tworzywa sztucznego, spełniającą trzy funkcje: pokrywka zamknięta, z otworem na słomkę i wygodnym ustnikiem do picia.
•Kubek termiczny z klipsem wyposażony w szczelnie zamykaną pokrywkę na klips.
•Termiczny kubek turystyczny z podwójnym system zabezpieczającym przea przeciekaniem, co gwarantuje komfort użytkowania. Kubek wyposażony jest w wygodną rączkę – idealna do przenoszenia kubka lub przypięcia go do karabińczyka.
•Kubki termiczne z serii GO CERAMIVAC, których cechą charakterystyczną jest to, że zarówno ich wnętrze, jak i ustnik zostały powleczone ceramiczną powłoką, co gwarantuje pyszny smak napojów, bez metalicznego posmaku.
Kubki termiczne od Stanley doskonale sprawdzają się podczas rozmaitych wycieczek, pieszych wędrówkach górskich, piknikach czy campingach. Z powodzeniem możemy je również zabierać do pracy, na uczelnię czy do samochodu. Dostępne w asortymencie kubki termiczne Stanley występują w różnych wzorach i pojemnościach, dzięki czemu każdy może znaleźć model idealnie dostosowany do jego potrzeb i upodobań.