Nowość od Stanley – termosy i kubki termiczne z serii GO CERAMIVAC

Aromatyczna kawa lub herbata z termosu bądź kubka termicznego bez metalicznego posmaku? To możliwe, dzięki najnowszej serii GO CERAMIVAC od Stanley, której produkty charakteryzują się ceramicznym wykończeniem wnętrza i ustnika, co gwarantuje zawsze pyszny smak wlanych do termosu lub kubka napojów. Co jeszcze musisz wiedzieć o serii GO CERAMIVAC?

Stanley – światowy lider w produkcji stalowych termosów, butelek i kubków termicznych

Marka Stanley specjalizuje się w produkcji profesjonalnych i wytrzymałych termosów na napoje i żywność. Amerykańska firma już przeszło 100 lat temu, bo w 1913 roku wymyśliła termos ze stalowym wkładem i wciąż pozostaje liderem jakości w ich produkcji. Przez ten czas, marka zyskała uznanie i prestiż wśród milionów użytkowników na całym świecie. Cechami wyróżniającymi Stanley jest najwyższa jakość akcesoriów produkowanych przy zastosowaniu najlepszych materiałów oraz tradycyjne, charakterystyczne dla tego producenta wzornictwo. Produkty Stanley są tak projektowane, by wytrzymały nawet w ekstremalnych warunkach. To właśnie termosy tej marki towarzyszyły żołnierzom podczas wojen i nurkowały wraz z naukowcami w głębinach oceanów, a także latały w kosmos czy brały udział w wyprawach podróżniczych na biegun. Doskonała jakość wykonania, funkcjonalność i wyjątkowy, charakterystyczny design sprawiają, że produkty stalowe Stanley niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością i cały czas zyskują nowych zadowolonych klientów.

Kubki termiczne i termosy z serii GO CERAMIVAC

GO CERAMIVAC to najnowsza seria produktów od Stanley. Termosy i kubki termiczne z tej kolekcji zostały wykonane z zastosowaniem technologii CERAMIVAC, która cechuje się tym, że wnętrze produktów, jak i ustnik powleczone są ceramiczną powłoką. Gładka powierzchnia wkładu ceramicznego eliminuje wszelkiego rodzaju zapachy, a także nie pozostawia metalicznego posmaku. Naczynia z tej serii zostały wykonane ze stali nierdzewnej o podwyższonej jakości 18/8 walcowanej na zimno, co gwarantuje wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Wyposażenie akcesoriów z serii GO CERAMIVAC w dwie ścianki z izolacją próżniową to gwarancja doskonałego utrzymania temperatury napoju i skutecznej ochrony przed jego ogrzaniem lub ochłodzeniem. Z kolei zewnętrzna część produktów została pokryta grubą powłoką matowej farby, dzięki czemu pewnie leżą w ręku i są wyjątkowo odporne na uszkodzenia.
Kolejną zaletą tych innowacyjnych produktów jest to, że zostały wyposażone w grubą, izolowaną, wkręcaną przykrywkę, która gwarantuje 100% szczelności – bez obaw o rozlanie, termos czy kubek możemy włożyć do plecaka, lub torby. Termosy z tej serii wyposażone są w wygodne uchwyty umożliwiające ich przenoszenie bądź mocowanie na karabinek, np. do plecaka, natomiast kubki termiczne posiadają półprzezroczyste, tritanowe wieczko, przez które możemy zobaczyć, ile napoju zostało jeszcze w naczyniu.
Warto dodać, że kubki termiczne i termosy GO CERAMIVAC posiadają silikonową podkładkę zabezpieczającą przed ślizganiem się ich po powierzchni, ale też chroniącą blaty przed zarysowaniem. Akcesoria Stanley cechują się łatwością w utrzymaniu czystości i wysoką odpornością na plamy. Nadają się do mycia w zmywarce. Zostały wykonane z naturalnych materiałów wolnych od Bisfenolu A (BPA). Produkty z serii GO CERAMIVAC to połączenie gładkości kubka ceramicznego z legendarną izolacją marki Stanley. Nienagannie się prezentują i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Pasują do większości uchwytów samochodowych i rowerowych, dzięki czemu możemy je ze sobą zabrać, gdzie tylko chcemy – zarówno do pracy, na uczelnię, jak i rowerową wycieczkę za miasto czy camping. Najnowocześniejsza technologia i doskonale dobrane materiały to gwarancja solidności i świetnych właściwości termicznych.