Przebojowa nowość od Dumel Discovery – interaktywna gra muzyczna Name It!

Długie, jesienne wieczory zachęcają do spędzania czasu w domu, w gronie rodziny czy przyjaciół. Kiedy pada deszcz i jest zimno, świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu jest granie w gry. A jeśli dodatkowo gra, niesie za sobą nie tylko ciekawą i wciągającą rozgrywkę, ale też posiada walory edukacyjne – zadowolone będą zarówno dzieci, jak i rodzice. Taką grą jest właśnie Dumel Discovery Name It! Ta interaktywna gra muzyczna to gwarancja radości, niesamowitych wrażeń i wielogodzinnej zabawy w gronie najbliższych.

Co robić w długie, jesienne wieczory? Grać w gry!

Jesień to doskonały czas na wspólne spędzanie czasu w domu w gronie rodzinnym czy przyjaciół, podczas długich, często nudnych wieczorów. Jednak, by ten czas był twórczy i interesujący, warto postawić na jakąś kreatywną i ciekawą formę rozrywki. Świetnym sposobem na nudę w jesienną szarugę jest granie w gry, które są dobrym pretekstem do spotkania towarzyskiego, a także ćwiczą kreatywność, wyobraźnię przestrzenną czy umiejętność logicznego myślenia. Gry stanowią też źródło wiedzy, wymagają bliskiego kontaktu, zatem budują naszą więź z dzieckiem, a także potrafią zainteresować osoby w różnym wieku i szybko nie nudzą się dzieciakom.
Jaką grę wybrać, by była interesująca i nie znudziła się po kilku rozgrywkach? Mamy dla Was propozycję idealną! A jest nią interaktywna gra muzyczna Name It!, która z pewnością spodoba się dużym i małym oraz zagwarantuje fantastyczną zabawę na długi czas.

Idealna rozrywka na jesienne popołudnia i wieczory – interaktywna gra muzyczna Name It! od Dumel Discovery

Marka Dumel Discovery to lider w produkcji wysokiej jakości zabawek edukacyjnych i progresywnych, które uczą bawiąc. Jedną z najnowszych propozycji Dumel Discovery jest interaktywna gra muzyczna Name It! – wciągająca, pełna śmiechu i zapewniająca moc zabawy dla całej rodziny i nie tylko. Name It! każdego przeniesie w świat niesamowitej rywalizacji. Zaproś do zabawy rodzinę i przyjaciół, poczujcie się jak w teleturnieju i sprawdźcie, kto z was jest mistrzem w słuchaniu! Name It! to 400 pytań muzycznych z różnych 35 kategorii, takich jak: zwierzęta, kompozytor, film, kraj, zespół, znana osoba, tytuł piosenki, język, pojazd czy postać fikcyjna. Jak grać w Name It!?
By rozpocząć zabawę ustawcie jeden z 2 trybów gry, które uzależnione są od stopnia zaawansowania graczy i ich wieku: tryb rodzina – łatwiejszy (od 8 lat) i tryb przyjaciele – trudniejszy (od 15 lat). Teraz każdy z graczy musi wybrać swój kolor i kiedy wszyscy będą gotowi, należy wcisnąć uśmiechniętą buźkę – od tego momentu liczy się czas i rozpoczyna prawdziwa rywalizacja!
Posłuchajcie melodii i jak najszybciej wciśnijcie guzik wybrany na początku. Gracz, który odpowie poprawnie – dostanie punkt. Jeśli zrobi to w ekspresowym tempie, otrzyma jeszcze jeden, bonusowy punkt. Ale uwaga! W przypadku pomyłki, po punkcie otrzymują przeciwnicy, dlatego przed udzieleniem odpowiedzi warto dobrze się zastanowić. Kto pierwszy zbierze 20 punktów, ten wygrywa.
Grę, dzięki jej kompaktowym rozmiarom możemy zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy – na spotkania rodzinne czy w gronie znajomych, na piknik, plażę lub weekendowy wyjazd za miasto. Name It! to również świetny pomysł na oryginalny prezent, który z pewnością ucieszy obdarowanego.
Name It! oprócz gwarancji świetnej, wielogodzinnej zabawy jest grą wspomagającą pamięć i koncentrację, a także rozwijającą wyobraźnię. To wciągająca, angażująca i interesująca interaktywna gra muzyczna – idealna na nadchodzące ponure i deszczowe popołudnia!