Segregacja w dobrym stylu!

Patrzysz na  tytuł tego artykułu i  zastanawiasz się, jak bardzo autor musiał być znudzony żeby wymyślić tak absurdalne połączenie wyrazów?  Jakim cudem recykling - coś, co bezsprzecznie wiąże się ze śmieciami - może być stylowy?

Może. I to nie tylko stylowy, ale także innowacyjny, nowoczesny, łatwy i wygodny.

Brzmi jak niespełniony sen szalonego ekologa albo cicha fantazja maniaka zero waste?

Nie, wszystko to jest tak bardzo realne jak nasz nowy, bestsellerowy produkt: kosz do segregacji Totem Joseph Joseph.

Właśnie on - i tylko on - może zapewnić ci wszystko, o czym wspomnieliśmy powyżej, a nawet więcej.

 

Nie wierzysz? Czytaj dalej!

Kosz na śmieci Joseph Joseph - Totem - Inteligentne Waste

Totem to unikatowy kosz do segregacji z dwoma komorami i filtrem pochłaniającym zapachy. Stalowy lub wykonany z tworzywa - ty wybierasz, jaki materiał pasuje ci najlepiej. Każdy wariant jest tak samo wytrzymały, odporny na blaknięcie, dekoloryzację, plamy czy rdzę. Wszystkie modele wyposażono w ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu przemieszczanie kosza nigdy więcej nie będzie problemem. Gumowe kółka wbudowane w podstawę  zapewniają łatwe manewrowanie i nie porysują podłogi.

Pokrywa kosza zaskakuje innowacją: otworzysz ją za pomocą dotyku. Na jej spodniej stronie znajduje się wgłębienie z filtrem węglowym do pochłaniania nieprzyjemnych zapachów w obudowie. Wnętrze kosza także nie jest zwykłą ‘dziurą’ do wrzucania śmieci! To nowoczesne, inteligentne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie ekologiczny styl życia.

Wnętrze kosza wyposażono w wyjmowany pojemnik, otwory napowietrzające i zapobiegające zasysaniu się worków oraz wysuwaną dolną szufladę z wyjmowanym pojemnikiem z podziałką.

Największa, 60-cio litrowa wersja kosza wyposażona jest dodatkowo w wyciągany, czterolitrowy  kompostownik  na odpady organiczne. To niepozorne, lecz bardzo praktyczne wiaderko z wygodną rączką i specjalnym pierścieniem przytrzymującym worki. Pokrywę można oprzeć o krawędź pojemnika, dzięki czemu unikniesz zabrudzenia podłogi czy blatu.

Oprócz spełniania oczywistej funkcji jaką jest segregacja i późniejszy recykling śmieci, kosz Totem oszczędza miejsce i zapobiega bałaganowi.

Zapomnij o niewygodnych koszach na śmieci i wielu rodzajach worków, które zajmują zbyt wiele miejsca a i tak co chwila coś się z nich wysypuje. No i ten zapach…

 

Kosz Totem rozwiązuje te problemy w sekundę!

Ale...dlaczego segregacja jest ważna tak bardzo, że ktoś zaprojektował kosz specjalnie na jej potrzeby?

Naturalnie, bez należytej segregacji odpadków nie byłoby mowy o recyklingu.

Nawet nie przypuszczasz, jak wiele korzyści daje nam ten proces! Nie tylko zmniejsza ilość wytwarzanych śmieci i oszczędza zasoby surowców naturalnych, na przykład drzew. Odczuwalnie redukuje zanieczyszczenie planety - mniej produkowanego plastiku to mniej szkodliwego dymu i toksycznych odpadów.

Obniża także ceny produktów - tak, to nie żart - podczas następnych zakupów porównaj ceny ‘nowych’ butelek albo śnieżnobiałego papieru toaletowego z tymi szarymi i mniej wizualnie atrakcyjnymi, ale pochodzącymi z recyklingu. Na koniec chcielibyśmy zachęcić was do zapoznania się z pozostałymi artykułami o tematyce proekologicznej, których w przyszłości pojawi się więcej!

Jeżeli macie ochotę, możecie także sprawdzić naszą ofertę eko produktów, którą specjalnie dla was ciągle poszerzamy :)