Zwykły niezwykły tornister

Rok 2019 jest rokiem zmian i innowacji.

Odkrycia, wynalazki i wszelkiego typu nowości stały się stałym elementem naszego życia. I chociaż ma to swoje plusy, w trakcie rozwojowego, ewolucyjnego harmidru straciliśmy bardzo ważną rzecz: poczucie stałości. Możemy zyskać je dzięki tradycjom, wspomnieniom i kultywowaniu tego, co było dla nas ważne w przeszłości i wciąż czujemy z tym więź.

A gdyby tak na przekór wszystkiemu we wrześniu tego roku pójść do szkoły z tornistrem?

Wszyscy wokół mówią ci, że tornistry są staroświeckie, nudne i toporne?

Chyba nie widzieli tornistrów Jeune Premier!

Jeune Premier - kolekcja plecaków i tornistrów dla dzieci i młodzieży

Doskonała jakość, świetne materiały i nieszablonowy odważny design zrywający z masowym wzornictwem, to cechy, które wyróżniają tę belgijską markę.

Są w tym prawdziwymi mistrzami.

Wszystko co tworzą jest jedyne w swoim rodzaju, nawet tak popularny wszem i wobec wzór jak jednorożce potrafili wykonać z efektem WOW!

Odważnie wypowiadając rebelię masowej kulturze, marka Jeune Premier miała na uwadze przede wszystkim interes...dzieci. Naszych dzieci, z głowami pełnymi marzeń i szalonych pomysłów, które trzeba zachęcać do kreatywności, aktywności, trzeba wspierać ich wyobraźnię i naturalną chęć tworzenia i odkrywania.

Skoro zaś, tak wiele czasu spędzają w szkołach, dajmy im takie akcesoria, które nie dość, że funkcjonalne i praktyczne będą także odlotowe, magiczne, błyszczące czy tęczowe.

Plecaki jeune premier

Niech inspirują do bycia sobą, do indywidualizmu, do radości z każdej sekundy, do bycia tu i teraz.

Bo to właśnie tu i teraz zaczyna się ich przyszłość.

Nie pozwólmy by był to nudny start zamknięty w sztywne ramy i podporządkowany powielaniu masowych wzorców.

Osobowość człowieka, czyli również wszystkie jego plany, marzenia, umiejętności i pasje, ale także lęki i słabości, kształtuje się właśnie w dzieciństwie. Jeżeli nie podejmiemy odpowiednich kroków teraz, potem może być już za późno. A każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej,zwłaszcza jeżeli mówimy o jego przyszłości, prawda?

Co z tego będę miał, czy kilka słów o korzyściach

Tornister Jeune Premier to zupełnie wyjątkowy produkt.

Niby klasyczny tornister a jednak nowoczesny - dzięki zastosowanym materiałom, które zastąpiły tradycyjną skórę, jest dużo lżejszy.

Odporny na dziecięcą fantazję, jest trwały, wodoodporny i łatwo go wyczyścić.

Młoda dziewczyna z różowym plecakiem Jeune Premier

Miękkie szelki, ergonomiczny tył i dodatkowy pas piersiowy sprawiają, że noszenie go jest wygodne jak nigdy dotąd! Zwyczajne plecaki mogą się schować.

Nie musisz obawiać się także o kręgosłup swojego dziecka - kształt tornistra w naturalny sposób pomaga równomiernie rozłożyć ciężar na całej powierzchni pleców. Dzięki temu dziecko nie garbi się i nie przechyla.

Jednak co by nie powiedzieć, największym atutem tornistra Jeune Premier z całą pewnością jest genialne wzornictwo, o którym wspomnieliśmy już wcześniej. W końcu funkcjonalność wcale nie musi oznaczać nudy!

Wszystkie tornistry Jeune Premier mieszczą rozmiar A4.

Dostępne są w trzech rozmiarach:

  • MINI dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat,
  • MIDI dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat,
  • MAXI dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Jeżeli tornister to za mało, możesz dobrać do kompletu piórnik, worek lub plecak z takim samym- lub innym- wzorem. Jest ich naprawdę sporo, bo indywidualizm to jedna z cech, na którą Jeune Premier szczególnie kładzie nacisk.

Stąd tak różnorodne i rozbudowane kolekcje, aby każdy uczeń i uczennica mogli odnaleźć swój własny pomysł na szkołę!

Co więcej, Jeune Premier to propozycja nie tylko dla małych uczniów, ale i dla dorosłych, dla wszystkich, którzy lubią niebanalne dodatki i chcą wyróżnić się z tłumu, pozostając i w pełni będąc sobą.