Brabantia kosz na śmieci Touch Bin Bo szampański 3 x 11L

EAN 8710755304644, kod producenta 304644
Marka: Brabantia
989,00 zł

Parametry produktu

Marka Brabantia
Kod EAN 8710755304644
Kod producenta 304644

Opis

Brabantia kosz na śmieci Touch Bin Bo szampański 3 x 11L

Myślisz stylowy kosz na śmieci? Mówisz Brabantia! Połaczenie funkcjonalności i pięknego designu idealne dla miłośników dobrego stylu i nowoczesnej aranżacji wnętrz to cechy charakteryzujące serię BO.  Brabantia to holenderska firma , która swoje kosze produkuje w Belgii i do swoich wyrobów używa najwyższej jakości materiałów udzielając na nie aż 10-letniej gwarancji Kosz otrzymał ekologiczny certyfikat Cradle-to-Cradle®  (poziom brązowy). Wykonanie kosza stanowi najwyższej jakości lakierowana stal nierdzewna odporna na uszkodzenia i korozję w niezwykle modnym i jednocześnie uniwersalnym białym kolorze, który pasuje do każdego wystroju wnętrza. Szeroka oferta kolorystyczna koszy Brabantia BO Touch Bin pozwala na dopasowanie kosza do swojego wnętrza i upodobań.  

Kosz posiada wysokie nóżki z antypoślizgowymi podkładkami zabezpieczającymi podłogę przed zarysowaniem. Dzięki nim wyrzucanie śmieci jest łatwe bez konieczności schylania, a przestrzeń pomiędzy podłogą a koszem ułatwia sprzątanie. Dzięki dopracowanemu systemowi "Soft-Touch" zastosowanemu w pokrywie kosza otwiera się ona niezwykle łatwo i lekko . Specjalny zawias otwiera klapę dyskretne i niemal bezgłośne.  Otwór wrzutowy jest na tyle duży, że wyrzucanie śmieci jest łatwe i bez ryzyka wysypania śmieci poza kosz.

Wewnątrz kosza znajdują się trzy, niezależnie wyjmowane plastikowe wiaderka w dyskretnym czarnym kolorze, które po wyjęciu łatwo wyczyścić oraz na które łatwo zakłada się nowe worki. Dzięki podziałowi wnętrza na aż 3 kosze o różnych pojemnościach (3 x 11L) możliwa jest łatwa segregacja odpadów na np. suche, mokre, szkło bez konieczności posiadania trzech oddzielnych koszy. Dodatkowo kosz posiada system ukrycia worków, dzięki któremu po zamknięciu pokrywy kosza worki nie są widoczne. Kosz po zamknięciu wygląda bardzo modnie i stylowo i bardziej przypomina nowoczesny mebel niż kosz na śmieci.  

 Do kosza odpowiednie są worki w rozmiarze "X" (10-12L). W zestawie znajduje się pierwsze opakowanie (próbki) dopasowanych worków Brabantia PerfectFit Bags w odpowiednim rozmiarze.