Brabantia suszarka ogrodowa Lift-O-Matic 50m, 4 ramiona, mocowania stalowe do gruntu + pokrowiec

EAN 8710755310966, kod producenta 310966
Marka: Brabantia
725,00 zł

Parametry produktu

Marka Brabantia
Kod EAN 8710755310966
Kod producenta 310966
Kolor szary
Materiał aluminium, powlekana stal, tworzywo PP, EVA i PVC

Opis

Suszarka ogrodowa Lift-O-Matic 50m, 4 ramiona, mocowania stalowe do gruntu + pokrowiec

Świetna, obrotowa czteroramienna suszarka od markę Brabantia, sprawi iż Twoje pranie będzie idealnie wysuszone a jego rozwieszanie proste i przyjemne. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje jest solidność. Będzie pasowała do każdego ogrodu. Zapewnia maksymalną wydajność suszenia przy jednoczesnym wykorzystaniu najmniejszej ilości miejsca w ogrodzie.

Suszarka obraca się bardzo płynnie nawet przy dużym obciążeniu. W prosty sposób możemy ją regulować (od 129 do 187 cm) i ustawić w dwóch pozychach. Najniższe ustawienie świetnie nadaje się do wietrzenia pościeli natomiast wyższe do suszenia dużych, dłuższych rzeczy. Linki o długości 50 metrów zostały pokryte nowoczesnym antypoślizgowym tworzywem, które dodatkowo odporne jest na działanie promieni UV. W razie potrzeby możemy je także w łatwy sposób wymienić.

Ramiona suszarki podnoszą się do wysokości 190 cm zapewniając nam komfort i wygodę. Całość jest odporna na warunki atmosferyczne, zalecamy jednak użycie specjalnego pokrowca który dodatkowo zabezpieczy suszarkę. Został on dołączony do kompletu. Bardzo wygodna w przechowywaniu, dzięki bardzo solidnemu wieszakowi u góry możemy ją przechowywać w garażu lub na strychu. Doskonałym udogodnieniem jest także system otworów w remionach suszarki, w których można powiesić np. wieszaki - dzięki takiemu rozwiązaniu koszule lub delikatne ubrania będą idealnie wysuszone bez zagnieceń.

W zestawie znajdziemy stalowa tuleję o średnicy 45 mm, którą należy wbić do gruntu. W żaden sposób nie przeszkadza ona w pielęgnacji trawnika, a w okresie zimowym pozostaje zamnknięta w gruncie specjalnym korkiem.

Specyfikacja:

  • maksymalne obciążenie wiatrem suszarki: 8 w skali Beauforta,
  • maksymalne obciążenie suszarki przy równomiernym rozłożeniu prania: 40 kg
  • wymiary: 295 x 187 cm (śr x wys)

Wyprodukowano w Łotwie.