Tritanowa butelka ze słomką na napoję dla dzieci 450 ml, Indigo Rose, b.box
Tritanowa butelka ze słomką na napoję dla dzieci 450 ml, Indigo Rose, b.box
80,00 zł
Butelka na wodę Contigo Swish 500 ml citron
Butelka na wodę Contigo Swish 500 ml citron
89,99 zł

Bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem są bidony i butelki na napoje. Ekologiczne i funkcjonalne butelki sprawdzą się w każdej sytuacji. Używając wielorazowego bidonu, dbamy o otaczające nas środowisko. W naszym sklepie Maleomi posiadamy różnego rodzaju butelki na wodę, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Jaki bidon kupić?

Obecnie na rynku znajdziemy kilka rodzajów butelek i bidonów na wodę. Możemy wybierać spośród szklanych, termicznych i przeznaczonych typowo dla sportowców. Termiczna butelka na wodę MonBento z zaparzaczem 0,5 l Jungle ma właściwości izolacyjne pozwalające na utrzymanie stałej temperatury wody. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja dla osób, które lubią rozgrzać swój organizm ciepłą herbatą w zimne i deszczowe wieczory. Butelka jest przede wszystkim termiczna, trwała i całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. 

Kolejnym ciekawym produktem marki MonBento jest Butelka Genius the smart insulated Onyx, która również utrzymuje ciepło napoju nawet przez 12 godzin. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, dlatego będzie służył przez lata. Obecnie coraz bardziej popularna stało się używanie butelki filtrującej wodę. W Maleomi dostępna jest praktyczna butelka filtrująca EAU GOOD marki BLACK+BLUM. Produkt przeznaczony jest głównie do filtrowania wody pitnej z kranu. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej higieny, dlatego warto systematycznie czyścić butelkę. Jeżeli nie jest ona użytkowana przez jedną dobę, warto zdezynfekować ją za pomocą soku z cytryny i odpowiednio sparzyć.

Z jakiego materiału powinien być bidon?

Najczęściej w sklepach stacjonarnych i internetowych mamy do wyboru bidony wyprodukowane z aluminium, plastiku, szkła czy stali nierdzewnej. Butelka termiczna Contigo Matterhorne Couture została wykonana z trwałej i praktycznej stali nierdzewnej. Utrzymuje ona napoje zimne przez 24 godziny, natomiast gorące maksymalnie do 10 godzin. Stal nierdzewna jest bezpieczna dla zdrowia człowieka i zabezpiecza napój przed promieniami UV. Jedyną wadą produktu jest jej waga, ponieważ butelka ze stali jest zdecydowanie cięższa od plastikowej czy wykonanej z aluminium. 

Butelka szklana na wodę firmy BLACK+BLUM jest z pewnością bardzo wytrzymała i co więcej, jest pokryta kolorową, silikonową i antypoślizgową warstwą. Butelka jest na tyle szczelna, że bez problemu możemy zabrać ją na spacer czy wyjazd z rodziną. Doskonale sprawdzi się również na siłowni oraz podczas wycieczek górskich. Kolejnym również popularnym materiałem, z którego tworzone są bidony, jest tritan. Butelka MonBento Blue Crystal została wykonana z Tritanu i jest ona w 100% szczelna. Produkt dostępny jest w kilku kolorach.  

Praktyczna i bezpieczna butelka

Większość z nas podczas poszukiwania dobrego produktu zwraca uwagę na bezpieczeństwo. Jeżeli chcemy zakupić bidony dla całej rodziny, zdecydujmy się na produkty najlepszej jakości. Bidony na wodę to niezbędne akcesoria, które powinny znaleźć miejsce w każdym domu. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się butelka na wodę Kambukka Elton, która jest wielofunkcyjna i w pełni komfortowa w użyciu. Wyprofilowany uchwyt pozwala na łatwe korzystanie z produktu. W naszym sklepie Maleomi znajdziemy również bidony dla dzieci, sportowców ekstremalnych czy trenujących matek. Popularnością cieszy się butelka na wodę Fitmama, w której znajduje się wskaźnik pokazujący dzienną dawkę spożycia wody. Jest to idealna opcja dla osób zabieganych i dbających o swoje zdrowie. 

Polecani producenci butelek i bidonów

Jedną z najlepszych marek butelek i bidonów jest BU, która specjalizuje się w tworzeniu produktów najwyższej jakości. Bidony z filtrem BU Water to idealna opcja dla miłośników ekologii, dbających o dobro naszej planety. Produkt jest trwały i odporny na uszkodzenia. Jeżeli interesuje nas zakup butelek dla dzieci, rozważmy opcję zakupu zestawu lunchboxu z butelką. Bidony do szkoły powinny być odporne i trwałe, dlatego polecamy również zakup produktów marki Kambukka, BLACK+BLUM czy MonBento. Oprócz bidonów i butelek możemy zaopatrzyć się w atrakcyjne dodatki, np. zestaw filtra węglowego butelki i stelaża Eau Good, a także specjalny pokrowiec na bidony sportowe marki Asobu Frosty