ClickUp! Hotel dla owadów

EAN 4078500054492, kod producenta 11370-20
Marka: Gardena
221,00 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: czwartek, 1 grudnia

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500054492
Kod producenta 11370-20

Opis

ClickUp! Hotel dla owadów

ClickUp! Dekoracyjny system na każdą porę roku. Do ogrodu, który da Ci motyle.

GARDENA ClickUp! Hotel dla owadów (z certyfikatem 100% FSC®) to nie tylko schronienie dla takich owadów jak dzikie pszczoły, biedronki czy motyle, ale również stylowy i nowoczesny dodatek do ogrodu, przyciągający spojrzenia gości!
Wiele gatunków owadów ma coraz większe problemy ze znalezieniem w swoim naturalnym środowisku miejsca na gniazdo, gdzie mogłyby przezimować i znaleźć pożywienie. To owadzie mieszkanie z dekoracyjnego systemu na każdą porę roku GARDENA ClickUp! sprawi, że przyczynisz się do zachowania różnorodności rodzimych gatunków owadów. Jednak hotel dla owadów przyniesie korzyści nie tylko swoim owadzim mieszkańcom: owady pomagają w zapylaniu roślin w ogrodzie, a niektóre z nich zwalczają także szkodniki.
Czy to motyle, biedronki, czy też szczególnie zagrożone dzikie pszczoły - hotel dla owadów zaprojektowany został zgodnie z najnowszą wiedzą dotyczącą zwyczajów mieszkaniowych tych stworzeń. Osobne, odmiennie zaprojektowane „pokoje hotelowe” dostosowane są do gustu różnych gości.
Aby zapewnić liczne odwiedziny w hotelu, najlepiej zainstalować go w ogrodzie między końcem lutego a kwietniem. Dla owadów niezwykle ważne jest pozostawienie hotelu w tym samym miejscu przez cały rok.
Kiedy skrzydlaci goście już się w nim zadomowią, będą powracać w to samo miejsce. Dzięki dodatkowemu trzonkowi z systemu ClickUp!, hotel dla owadów można uzupełnić o inne elementy systemu. Daszek ochronny i malowana rama sprawiają, że hotel może pozostawać w ogrodzie przez cały rok. Dlatego urocze skrzydlate istoty znajdą tu bezpieczne i zaciszne schronienie przez cały rok.
Hotel dla owadów można jednym kliknięciem zamontować na trzonku wykonanym z wysokiej jakości drewna modrzewiowego za pomocą łącznika zatrzaskowego. Połączenie obu elementów ClickUp! jest mocne i stabilne.
Zapewnia to mieszkańcom hotelu spokój i zapobiega zniszczeniu ich gniazd. Dzięki długiemu trzonkowi, owady łatwo odnajdą hotel i się w nim osiedlą. Proste, stylowe wzornictwo hotelu dla owadów idealnie harmonizuje z otoczeniem i stanowi atrakcję ogrodu. GARDENA daje pięcioletnią gwarancję na ten wysokiej jakości produkt. Dekoracyjny system na każdą porę roku, do ogrodu, który da Ci motyle.

Funkcje:

ClickUp! dekoracyjny system na każdą porę roku

Dekoracyjny system na każdą porę roku GARDENA ClickUp! to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu. Możesz urządzać swój ogród indywidualnie, wykorzystując do tego różne akcesoria.

Uniwersalny i wytrzymały

Praktyczny mechanizm zamykany jednym kliknięciem sprawia, że ClickUp! hotel dla owadów można łatwo dołączyć i odłączyć od trzonka ClickUp! Połączenie między dwoma elementami jest bardzo mocne i stabilne.

Jakość

Hotel skonstruowano zgodnie z najnowszą wiedzą dotyczącą zwyczajów owadów: pomieszczenia (np. otwory czy bambusowe rurki) mają długość 10 cm i są w środku puste.

Otwarty przez cały rok

Dzięki ochronnemu daszkowi i ramie, ClickUp! hotel dla owadów zaprasza owady przez cały rok.

Bezpieczna przystań

Wiele owadów ma problemy ze znalezieniem w środowisku naturalnym dobrego schronienia i miejsca na gniazdo. ClickUp! hotel dla owadów w Twoim ogrodzie to bezpieczne i cieszące wzrok miejsce, pomagające zachować różnorodność rodzimych gatunków owadów.

Różne pokoje

ClickUp! hotel dla owadów zaprojektowano dla różnych gatunków żyjątek: dwa pomieszczenia przeznaczone są dla szczególnie zagrożonych dzikich pszczół, jedno dla motyli i jedno dla biedronek.

Dla każdego coś miłego

Specjalne pokoiki dostosowano do potrzeb dzikich pszczół, motyli i biedronek, tak aby każdy gość znalazł tu coś dla siebie.