Decor Pojemnik na żywność Tellfresh 500ml

10,90 zł bruttoCzas wysyłki
Brak produktu
Stan
niedostępny
Koszt dostawy
od 4,99zł
Decor
Indeks:
002760
Marka:
Pojemność:
0.50 L
Szerokość:
10.00 cm
Wysokość:
6.80 cm
Długość:
13.50 cm
Kolor
biały
Okres gwarancji (lata)
2
Mikrofala
Tak (bez pokrywki)
Mycie w zmywarce
Tak
Zamrażanie
Tak

POJEMNIK KLASYCZNY TELLFRESH® 500 ml

Nie istnieje kuchnia, w której nie przyda się ten wielofunkcyjny klasyczny pojemnik o szerokiej gamie zastosowań gastronomicznych i nie tylko! Przechowasz w nim dosłownie wszystko, a zróżnicowana pojemność do wyboru gwarantuje idealne spełnienie Twoich potrzeb i wymagań wobec niego. Wszystko będziesz mieć pod ręką z utrzymanym ładem i porządkiem! Pomieści wszelkiego rodzaju produkty w Twojej kuchni, ale możesz w nim przechowywać nawet metalowe śrubki, kolekcję guzików czy małe zabawki swojego dziecka!

Pojemniki dostępne są również w innych przydatnych rozmiarach, które doskonale pasują do spiżarni, lodówki lub zamrażarki. System układania w stosy pozwoli zaoszczędzić Ci miejsce, wygodna miarka odmierzy odpowiednią ilość lub pokaże ile pozostało a system oznaczania dedykowanymi etykietami Tellfresh® podpowie Ci kiedy produkt trafił do pojemnika.

Wyposażony jest w miarkę dla usprawnienia wszystkich procesów logistycznych – zawiadomi Cię o potrzebie zakupu danego produktu i uzupełnienia zapasów lub pozwoli odmierzać odpowiednie składniki potraw!Oceń

2015-12-01

Oby wiecej takich sklepów

Szybko i sprawnie. Towar dobrej jakości. Polecam

Napisz opinię

Inne produkty marki Decor