Deski do Krojenia  

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu, w którym spotykają się wszyscy domownicy, rozmawiając o codziennych sprawach. Przygotowując w kuchni posiłki, powinniśmy wyposażyć się w odpowiednie sprzęty i dodatki kuchenne. Deska do krojenia chleba to jeden z podstawowych akcesoriów, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. W Maleomi znajdziesz zarówno klasyczne drewniane deski do krojenia chleba, jak również przeznaczone do serwowania posiłków. Wybór należy do Ciebie!

Profesjonalne deski do krojenia - mięs, ryb, pieczywa i ziół

Deska do krojenia to nie tylko przedmiot kuchenny, który używamy wyłącznie do krojenia produktów spożywczych, ale również siekamy, miażdżymy, rozbijamy i serwujemy potrawy. Każdy rodzaj deski ma swoje osobne zastosowanie. Profesjonalne deski do krojenia mięs i ryb mogą być wykonane z drewna, plastiku, szkła lub bambusu. Szklane deski idealnie sprawdzą się jako podstawka pod gorące garnki. Są one wykonane z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu możemy bezpiecznie przenosić je w inne miejsce. Ciekawym produktem są deski ceramiczne, które przyciągają klientów swoim wyglądem. Idealnie komponują się w nowocześnie wyposażonej kuchni. Są eleganckie i trwałe. W ofercie znajdziemy okrągłe i prostokątne deski, posiadające różne, ciekawe wzory. Jeżeli zakupiliśmy już odpowiednio dobraną deskę, musimy jeszcze wyposażyć się w nóż, dzięki któremu pokroimy lub posiekamy produkty spożywcze, potrzebne do wykonania naszego dania. Ostre i niezawodne noże kuchenne ułatwią nam czas przygotowania posiłków. Oferujemy noże przeznaczone do krojenia mięsa, serów, ryb, czy pizzy. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się bambusowy blok z pięcioma nożami. Każdy z nich ma swoje własne zastosowanie.

Deski do krojenia trwała i ekologiczna - w jakiej cenie warto ją zakupić

Ceny desek do krojenia są zróżnicowane. Warto zainwestować w produkt trwały, wykonany z surowców ekologicznych. Deski do krojenia możemy zakupić już od kilkunastu złotych. Najdroższe będą zestawy desek, do różnego rodzaju użytkowania. Taki zestaw może okazać się praktyczny i funkcjonalny. Zestawy są eleganckie i ładnie komponują się w kuchni. Deska z bambusa jest praktyczna i trwała. Służy głównie do serwowania produktów np. masła. Jeżeli spożywamy masło, warto zainwestować w bambusową deskę. Pamiętajmy jednak o odpowiednim przechowywaniu masła. Możemy zakupić nowoczesne maselniczki, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Różnią się one wielkością, kształtem i kolorem. Mogą służyć jako ciekawa dekoracja w naszej kuchni. Nadają się również do bezpośredniego serwowania masła na stół. Komponują się do każdego rodzaju zastawy stołowej. Znaczna większość maselniczek wykonana jest z akrylu i melaniny, która odporna jest na stłuczenia. Bardzo gustowne są porcelanowe maselniczki, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów,  nie pochłaniającej świeżego zapachu masła. W każdej kuchni nie powinno również zabraknąć miarki kuchennej służącej do odmierzania ilości wody, mąki, czy cukru, który z pewnością ułatwi nam przygotowanie posiłków. Miarki kuchenne są produktem wielofunkcjonalnym i dostępnym w przystępnych cenach. 

Chlebak, deska i noże - wyposażenie kuchni w niezbędne akcesoria

Wiele produktów kuchennych idealnie sprawdza się jako podstawowe wyposażenie do kuchni. Oczywiście w każdym domu niezbędne jest posiadanie deski do krojenia oraz odpowiednio naostrzonych noży. Większość z nas na śniadanie spożywa głównie chleb. Aby zachował on swoją świeżość, warto pomyśleć o odpowiednim miejscu, w którym możemy go przechowywać. Idealnie sprawdzą się chlebaki, które są w pełni praktyczne i funkcjonalne. Możemy dopasować chlebak do wystroju naszej kuchni. Często stanowi on element dekoracyjny w wielu domach. Dodatkowe przybory kuchenne , które powinny znaleźć się również w Twojej kuchni to m.in.sztućce do sałaty, klipsy do zamykania worków, uchwyt na ręczniki kuchenne, otwieracz do butelek, czy również lejek. Oprócz mniejszych akcesoriów każdy z nas posiada niezawodne sprzęty kuchenne, takie jak zmywarka, lodó