Dooky Hoody Osłonka do fotelika Light Grey Crowns

EAN 5038278001677, kod producenta T-XP-126387
89,00 zł

Parametry produktu

Kod EAN 5038278001677
Kod producenta T-XP-126387
Kolor biały
Wiek 0+
Materiał 100% Bawełna
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Opakowanie Kartonowe pudełko

Opis

Dooky Hoody Osłonka do fotelika Light Grey Crowns

Osłonka do fotelika Dooky Hoody ochroni Twojego maluszka zarówno w słoneczny, upalny dzień przed słońcem jak i w niepogodę przed nieprzyjemnym wiatrem, zapewniając odpowiednią przewiewność i cyrkulację powietrza, co nie ma miejsca w przypadku standardowo montowanych na nosidełkach poliestrowych daszkach, których czarny kolor powoduje nagrzewanie się fotelika. Osłonka wykonana jest ze 100% przyjemnej w dotyku bawełny oraz posiada doskonały współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV z UPF40+ blokując ponad 97% szkodliwych promieni UVA i UVB. 

Osłonka jest bardzo łatwa w montażu, posiada gumki ściągające oraz tasiemki pomagające naciągnąć i zamocować dół osłonki. Pasuje do większości fotelików dostępnych na rynku. 

 

zdjęcie1

Osłonka Dooky Hoody posiada otwór umożliwiający chwycenie fotelika za rączkę bez konieczności jej zdejmowania co jest praktycznym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz zdjąć osłonkę, zrobisz to dosłownie w kilka sekund, a po jej zdjęciu możesz złożyć ją w malutki, kompaktowy kwadracik i schować w dowolne miejsce. 

Estetyczny, modny wzór w małe, szare korony nada fotelikowi niepowtarzalnego stylu. Duży wybór kolorystyczny oraz dodatkowe akcesoria o tym samym wzorze oferowane przez markę Dooky sprawiają, że możesz dobrać dla swojej pociechy cały zestaw praktycznych akcesoriów w tym samym, eleganckim stylu. 

Nagrody i wyróżnienia dla produktów z rodziny Dooky: