Opryskiwacz do domu i ogrodu z dodatkowym otworem 1 l Gardena

EAN 4078500052375, kod producenta 11114-20
Marka: Gardena
94,00 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 7,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: poniedziałek, 4 lipca

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500052375
Kod producenta 11114-20

Opis

Opryskiwacz do domu i ogrodu z dodatkowym otworem 1 l Gardena

Zasilany bateriami opryskiwacz do domu i ogrodu, z wygodnym dodatkowym otworem.

EasyPump opryskiwacz 1 l sprawia, że opryskiwanie kwiatów i innych roślin w domu i ogrodzie staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zasilaniu bateriami opryskiwanie roślin odbywa się niemal bez wysiłku - wystarczy lekkie przyciśnięcie wyzwalacza. Nie tylko zwiększa to komfort użycia, ale jest rozwiązaniem dla osób, dla których stałe pompowanie jest zbyt trudne. Dodatkowy otwór w pojemniku na wodę jeszcze bardziej ułatwia użycie opryskiwacza. Ten otwór z nakrętką dozującą pozwala łączyć 3 funkcje w 1. Można przez niego napełnić opryskiwacz wodą, można odmierzyć i dodać środek ochrony roślin lub nawóz, a także opróżnić pojemnik. Nie jest już konieczne odkręcanie głowicy pompującej. Podczas nawadniania roślin funkcja 360° sprawia, że nie jest zasysane powietrze. Dzięki temu opryskiwacz pracuje równomiernie i ma daleki zasięg, nawet jeżeli ustawimy go pod kątem. Za pomocą regulowanej, wysokiej jakości mosiężnej dyszy można wybrać strumień punktowy lub mgiełkę, w zależności od potrzeb roślin. Kolejnym udogodnieniem jest przezroczyste tworzywo EasyPump opryskiwacza 1 l, dzięki któremu użytkownik widzi poziom wody w zbiorniku.

Opryskiwanie bez pompowania.

EasyPump opryskiwacz 1 l wymaga 2 baterii AA (niedołączone). Dzięki nim nie trzeba już pompować ręcznie, co zwiększa komfort użycia opryskiwacza.

Wygodniejsza obsługa dzięki drugiemu otworowi.

Drugi otwór z nakrętką dozującą na zbiorniku łączy w sobie 3 praktyczne funkcje: ułatwia napełnianie, dozowanie i opróżnianie pojemnika. Dzięki temu nie trzeba odkręcać głowicy pompy i moczyć dłoni.

Funkcja 360°.

Funkcja 360° zapobiega zasysaniu powietrza, niezależnie od położenia opryskiwacza ciśnieniowego. Oznacza to, że zawsze zasysana jest taka sama ilość wody, rozpylanej następnie na dużą odległość.

Wysokiej jakości dysza zraszająca.

Solidna dysza wykonana z mosiądzu jest nie tylko regulowana bezstopniowo w pełnym zakresie (od silnego strumienia po mgiełkę), ale również niezwykle trwała, dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości.

Łatwe sprawdzanie poziomu wody.

Ponieważ EasyPump opryskiwacz 1 l wykonano z częściowo przezroczystego tworzywa, bez problemu sprawdzimy, jak wiele wody pozostało w pojemniku o poj. 1 l.