Grill gazowy Victor Barbecook

EAN 5400269238858, kod producenta BC-PLA-3007
Marka: Barbecook
1290,00 zł

Parametry produktu

Marka Barbecook
Kod EAN 5400269238858
Kod producenta BC-PLA-3007
Kolor czarny, srebrny

Opis

Grill gazowy Victor Barbecook

Dla najbardziej wymagających miłośników grillowania powstał fenomenalny grill gazowy Victor, który pomoże w przygotowaniu wyśmienitych steków, soczystych karkówek, idealnie przypieczonych warzyw. Twoje umiejętności w połączeniu z tą maszyną dadzą efekt, który powali na kolana wszystkich gości. Victor zda egzamin zarówno na tarasie przy domu, na balkonie jak i w ogrodzie. 

Co jest tajemnicą tego sprzętu? Zastosowanie dwóch wydajnych palników i płyty Thermicore - właśnie dzięki temu grillowanie staje się dużo bardziej efektywne. Co więcej, technologia Thermicore sprawia, że do pełnego rozgrzania płyty trzeba zdecydowanie mniej czasu i energii, niż w przypadku innych grilli. Oszczędzasz czas i pieniądze, a zyskujesz satysfakcję z prawdziwego grillowania. Czego można chcieć więcej? 

W grillu zastosowano najlepsze technologie, dzięki którym masz pewność że mięso zawsze będzie wypieczone w stopniu dostosowanym do twoich wymagań. Dodatkowo, najwyższej jakości pokrywa non-stick, sprawia że potrawy jak warzywa czy ryby nie przywierają do niej. 

Szukasz grilla, który będzie twoim kompanem podczas męskich wypadów z przyjaciółmi lub rodzinnych wycieczek i kempingów? Możesz już przestać. Grill gazowy Victor to najlepszy wybór, nie zajmuje dużo miejsca, jest kompaktowy i bardzo funkcjonalny.

Grille marki Barbecook cechuje najwyższa jakość wykonania, pomysłowość, zastosowanie najlepszych technologii - dzięki temu masz pewność, że posłużą ci w doskonałym stanie przez długi czas.

Moc: 2,5 kW

Wymiary płyty: 43 x 35 cm