KAMINER Stalowy grill ogrodowy z pokrywą G5011

EAN 5902802903495, kod producenta 00005011
Marka: Kaminer
752,99 zł

Parametry produktu

Marka Kaminer
Kod EAN 5902802903495
Kod producenta 00005011

Opis

KAMINER

Kaminer to polska marka specjalizująca się w produkcji artykułów kominkowo-grzewczych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu tworzy produkty najwyższej jakości o wysokiej użyteczności. Solidne, wytrzymałe materiały, zgrabny, elegancki wygląd i wiele użytecznych dodatków to znak rozpoznawczy grilli produkowanych przez tą markę.

 

GRILL OGRODOWY G5011

Jesteś już gotowy na sezon grillowy czy szukasz odpowiedniego grilla dla siebie i swoich przyjaciół? Trafiłeś idealnie! Grill ogrodowy z pokrywą to idealna propozycja dla każdego fana grillowania z użyciem węgla lub drewna. Solidne wykonanie, duża pojemność, podwójny ruszt, wygodne kółeczka zapewniające mobilność, wygodne półeczki na miski i tacki oraz uchwyty na akcesoria grillowe sprawiają, że jest on niezwykle praktyczny i nadaje się niemal do każdego ogródka czy na taras! Stabilna konstrukcja wykonana z blachy malowanej proszkowo sprawia, że grill posłuży Ci przez wiele sezonów grillowych.

 

zdjęcie1

zdjęcie1

Wygodna, zamykana pokrywa z wlotami wentylacyjnymi oraz zamontowany na niej termometr z pokrętłami do regulacji pozwolą Ci na grillowanie w odpowiedniej, stałej temperaturze bez konieczności używania dmuchawy. Wiatr również nie będzie utrudniał Ci uzyskania idealnie wypieczonego steka czy karczku. Podwójny ruszt umożliwia grillowanie na niższym poziomie oraz utrzymanie gotowych potraw w odpowiedniej temperaturze, aż do ich podania na wyższym, mniejszym ruszcie.  Korytko na węgiel ułatwia utrzymanie czystości grilla oraz zabezpiecza przed przepaleniem. Dodatkowo jego wysokość jest regulowana za pomocą korbki co pozwala na swobodną regulację temperatury smażenia i ochronę przed spalonymi potrawami. Wygodna, boczna półeczka idealnie nadaje się do do odkładania gotowych lub zamarynowanych potraw czy talerzy znajdują się z przodu i z boku grilla zapewniając wygodę jego użytkowania bez konieczności stawiania go w pobliżu stołu. Półka na dole pozwala na trzymanie w pobliżu grilla węgla lub innych przydatnych do grillowania rzeczy jak np. węgiel czy drewno. Z boku grilla znajdują się 4 haczyki do wygodnego odkładania szczypiec lub innych akcesoriów grillowych.

zdjęcie1

zdjęcie1

Koła w podstawie zapewniają mobilność i wygodę przemieszczania grilla w dowolne miejsce - wystarczy lekko przechylić grilla na stronę kół i pchnąć. Po złożeniu półek i zamknięciu pokrywy grill nie zajmuje dużo miejsca. Węgiel należy nasypywać na przeznaczony do tego ruszt, który także można wyjąć za pomocą dołączonych do zestawu rączek. Opróżnianie popiołu w trakcie grillowania? Nic prostszego! Grill posiada wyjmowaną szufladę na popiół z osobnym uchwytem, dzięki której bez brudzenia rąk szybko usuniesz nadmiar popiołu w dowolnym momencie grillowania.

Wymiary grilla : 

  • beczka (szer/dł/wys): 60,5x40x21,5cm
  • półka boczna (szer/dł): 30x44cm
  • półka dolna (szer/dł): 60x32cm
  • wym max (szer/dł/wys): 113,5x57x117cm
  • ruszt główny (szer/dł): 57x37cm
  • ruszt podwieszany(szer/dł): 54x24,5cm
  • koła z tworzywa (średnica): 17cm

W zestawie znajdują się : grill z pokrywą, 2 ruszty do grillowania, 1 korytko na węgiel, 1 półka dolna i 1 półka boczna, 1 szuflada na popiół, 2 koła, instrukcja obsługi, elementy montażowe. 

UWAGA! Grill do samodzielnego montażu.