KAMINER Grill ogrodowy z pokrywą i termometrem beczka G8057

EAN 5900779933101, kod producenta 00008057
Marka: Kaminer
586,99 zł

Parametry produktu

Marka Kaminer
Kod EAN 5900779933101
Kod producenta 00008057

Opis

KAMINER

Kaminer to polska marka specjalizująca się w produkcji artykułów kominkowo-grzewczych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu tworzy produkty najwyższej jakości o wysokiej użyteczności. Solidne, wytrzymałe materiały, zgrabny, elegancki wygląd i wiele użytecznych dodatków to znak rozpoznawczy grilli produkowanych przez tą markę.

GRILL OGRODOWY Z POKRYWĄ - BECZKA

Jesteś już gotowy na sezon grillowy czy szukasz odpowiedniego grilla dla siebie i swoich przyjaciół? Trafiłeś idealnie! Grill ogrodowy z pokrywą to idealna propozycja dla każdego fana grillowania z użyciem węgla lub drewna. Solidne wykonanie, duża pojemność, podwójny ruszt, wygodne kółeczka zapewniające mobilność, wygodne półeczki na miski i tacki oraz uchwyty na akcesoria grillowe sprawiają, że jest on niezwykle praktyczny i nadaje się niemal do każdego ogródka czy na taras! Stabilna konstrukcja wykonana z blachy malowanej proszkowo sprawia, że grill posłuży Ci przez wiele sezonów grillowych.

 

zdjęcie1

zdjęcie1

Wygodna, zamykana pokrywa z wlotami wentylacyjnymi oraz zamontowany na niej termometr z pokrętłami do regulacji pozwolą Ci na grillowanie w odpowiedniej, stałej temperaturze bez konieczności używania dmuchawy. Wiatr również nie będzie utrudniał Ci uzyskania idealnie wypieczonego steka czy karczku. Podwójny ruszt umożliwia grillowanie na niższym poziomie oraz utrzymanie gotowych potraw w odpowiedniej temperaturze, aż do ich podania na wyższym, mniejszym ruszcie.  Korytko na węgiel ułatwia utrzymanie czystości grilla oraz zabezpiecza przed przepaleniem. Wygodne, składane półeczki do odkładania gotowych lub zamarynowanych potraw czy talerzy znajdują się z przodu i z boku grilla zapewniając wygodę jego użytkowania bez konieczności stawiania go w pobliżu stołu. Półka na dole pozwala na trzymanie w pobliżu grilla węgla lub innych przydatnych do grillowania rzeczy. Z boku grilla znajduje się szeroka poręcz do wygodnego odkładania szczypiec lub innych akcesoriów grillowych.

W zestawie znajdują się także uchwyty do wygodnego zdejmowania rusztu bez ryzyka poparzenia i pobrudzenia. Koła zapewniają mobilność i wygodę przemieszczania grilla w dowolne miejsce - wystarczy lekko przechylić grilla na stronę kół i pchnąć. Po złożeniu półek i zamknięciu pokrywy grill nie zajmuje dużo miejsca. Węgiel należy nasypywać na przeznaczony do tego ruszt, który także można wyjąć za pomocą dołączonych do zestawu rączek. Opróżnianie popiołu w trakcie grillowania? Nic prostszego! Grill posiada wyjmowaną popielnicę, dzięki której bez brudzenia rąk szybko usuniesz nadmiar popiołu.

Wymiary grilla : 

  • wymiary max. (szer/dł/wys): 106x65x105cm
  • beczka (szer/dł): 76x40cm

  • półka boczna (szer/dł): 27,5x20cm

  • półka przednia (szer/dł): 64x22,5cm

  • półka dolna (szer/dł): 64x34cm

  • wym max (szer/dł/wys): 106x65x105cm

  • ruszt główny (szer/dł): 70x35cm

  • ruszt podwieszany (szer/dł): 73x13cm

  • średnica kół: 15cm

W zestawie znajdują się : grill z pokrywą, 2 ruszty do grillowania, 1 ruszt na węgiel, półka dolna i 2 półki boczne, 2 koła, 2 rączki do zdejmowania rusztu, instrukcja obsługi, elementy montażowe. 

UWAGA! Grill do samodzielnego montażu.