Grill węglowy Loewy 45 Barbecook

EAN 5400269202255, kod producenta BC-CHA-1007
Marka: Barbecook
795,00 zł

Parametry produktu

Marka Barbecook
Kod EAN 5400269202255
Kod producenta BC-CHA-1007
Kolor czarny
Materiał stal nierdzewna emaliowana
Średnica 43 cm
Wymiary 96 cm
Kolekcja Loewy

Opis

Grill węglowy Loewy 45 Barbecook

Wielu żartuje, że grillowanie to nasz sport narodowy. My jesteśmy z tego dumni!

Wraz z belgijskim producentem najlepszych grilli i akcesoriów w Europie, firmą Barbecook, prezentujemy ci wspaniały,kolumnowy grill węglowy Loewy 45, tym razem o odświeżonym wyglądzie.

Idealny wybór dla miłośników połączenia klasyki z nowoczesnością!

Przygotowując posiłki dla siebie i osób, na których ci zależy dbasz o to, by produkty miały jak najlepszy skład i sprawdzone pochodzenie. Ale czy wiesz,co jest prawdziwym sekretem dobrej kuchni?

My też nie. Wiemy natomiast, że w przypadku grillowania o smaku dań decyduje głównie nie produkt, ale jakość samego grilla! Zaufaj specjalistom z  Barbecook, którzy doskonale wiedzą, że solidny sprzęt to podstawa!

Grill Loewy 45 wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej emaliowanej, tak, by służył ci przez długie lata. 

Niespotykany design, lśniąca klasyczna czerń i idealnie wyprofilowane krzywizny sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie i tarasie, również jako gustowna ozdoba.

Wszystkim miłośnikom grillowania na węglu z pewnością przypadnie do gustu innowacyjny system rozpalania QUICKSTART. 

Kawałek papieru i zapałki – to jedyne czego trzeba do rozpalenia grilla! Zapomnij o kłopotliwych, drogich chemicznych podpałkach.

W grillu Loewy 45 zastosowano ceniony system szybkiego rozpalania węgla i brykietu QuickStart.

Dzięki QUICKSTART szybki i bezpieczny sposób przygotujesz grilla do pracy. W prosty sposób możesz również wyczyścić kocioł z popiołu, który w czasie czyszczenia wpada do pojemnika z wodą umieszczonego w podstawie – wystarczy tylko wylać zabrudzoną wodę (system wygaszania QUICKSTOP).

Co więcej, za pomocą tego rozwiązania grillujesz zdrowiej i smaczniej.

Zapewne nie lubisz szorować zaschniętego brudu, prawda? Chromowane ruszta sprawiają, że danie nie będzie przywierało i będziemy mogli je przyszykować w łatwy sposób, by następnie delektować się jego smakiem bez żadnych konsekwencji.

Zmiana poziomu rusztu, jak i regulacja dopływu powietrza przez otwory wentylacyjne pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów grillowania. Przekonaj się sam!

Na ruszcie przygotujemy wygodnie potrawy dla 4-6 osób.

Mało który grill daje nam tak szerokie możliwości.  Jest idealny grill na letnie barbecue party!

Grill Loewy 45 posiada również praktyczny uchwyt na akcesoria sprawiając, że grillowanie to sama przyjemność, bo przecież to na tym najbardziej ci zależy!  


Średnica rusztu:
43 cm

Wysokość: 96 cm