Grill węglowy Loewy 50 Barbecook

EAN 5400269202187, kod producenta BC-CHA-1008
Marka: Barbecook
999,01 zł

Parametry produktu

Marka Barbecook
Kod EAN 5400269202187
Kod producenta BC-CHA-1008
Kolor czarny
Materiał stal nierdzewna emaliowana
Średnica 47,5 cm
Kolekcja Loewy

Opis

Grill węglowy Loewy 50 Barbecook

Wielu żartuje, że grillowanie to nasz sport narodowy. My jesteśmy z tego dumni!

Wraz z belgijskim producentem najlepszych grilli i akcesoriów w Europie, firmą Barbecook, prezentujemy ci wspaniały, klasyczny kolumnowy grill węglowy Loewy 50.

Przygotowując posiłki dla siebie i osób, na których ci zależy dbasz o to, by produkty miały jak najlepszy skład i sprawdzone pochodzenie. Ale czy wiesz,co jest prawdziwym sekretem dobrej kuchni?

My też nie. Wiemy natomiast, że w przypadku grillowania o smaku dań decyduje głównie nie produkt, ale jakość samego grilla! Zaufaj specjalistom z  Barbecook, którzy doskonale wiedzą, że solidny sprzęt to podstawa!

Grill Loewy 50 wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej emaliowanej, tak, by służył ci przez długie lata. 

Ponadczasowy design, lśniąca klasyczna czerń i idealnie wyprofilowane krzywizny sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie i tarasie, również jako ozdoba.

Wszystkim miłośnikom grillowania na węglu z pewnością przypadnie do gustu innowacyjny system rozpalania QUICKSTART. 

Kawałek papieru i zapałki – to jedyne czego trzeba do rozpalenia grilla! Zapomnij o kłopotliwych, drogich podpałkach.

Dzięki QUICKSTART szybki i bezpieczny sposób przygotują grilla do pracy. W prosty sposób można również wyczyścić kocioł z popiołu, który w czasie czyszczenia wpada do pojemnika z wodą umieszczonego w podstawie – wystarczy tylko wylać zabrudzoną wodę (system wygaszania QUICKSTOP).

Zapewne nie lubisz szorować zaschniętego brudu, prawda? Chromowane ruszta sprawiają, że danie nie będzie przywierało i będziemy mogli je przyszykować w łatwy sposób, by następnie delektować się jego smakiem bez żadnych konsekwencji.

Zmiana poziomu rusztu, jak i regulacja dopływu powietrza przez otwory wentylacyjne pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów grillowania. Przekonaj się sam!

Pomocne będą także dodatkowe akcesoria, takie jak pokrywa, taca czy kosz do grillowania mięsa-na szczęście zaopatrzyliśmy się jeszcze przed sezonem.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzeba żeby stać się prawdziwym grillmasterem!

Najważniejsze informacje:

Średnica rusztu: 47,5 cm

Ruszt: chromowany, 3 poziomowy