Grill węglowy Loewy 50 Inox Barbecook

EAN 5400269205157, kod producenta BC-CHA-1005
Marka: Barbecook
1194,99 zł

Parametry produktu

Marka Barbecook
Kod EAN 5400269205157
Kod producenta BC-CHA-1005
Kolor srebrny

Opis

Grill węglowy Loewy 50 Inox Barbecook

Żadna letnia impreza nie odbędzie się bez grillowania. Nie ma nic lepszego niż wyśmienite mięso prosto z grilla, zapach dymu unoszący się w powietrzu. Grill węglowy Loewy 50 Inbox marki Barbecook pomoże ci przygotować najlepsze steki, kurczaka, ryby...

Dodatkowo grill jest nie tylko praktyczny, ale również doskonale prezentuje się na tarasie, jego klasyczny kolor wkomponuje się zarówno w nowoczesny jak klasyczny wystrój.

Wszyscy wiemy, jaki jest największy mankament węglowych grilli - istna walka z rozpalaniem. Przez nią tracimy całą radość grillowania. Teraz możesz o tym zapomnieć! Grill dla zwiększenia wygody użytkowników, wyposażony został w system szybkiego rozpalania węgla – QuickStart. Kawałek papieru i zapałki – to jedyne czego trzeba do rozpalenia grilla. Dodatkowo Loewy 50 posiada wbudowany w podstawie pojemnik na wodę, umożliwiający szybkie wygaszanie żaru (system QuickStop).

Ten model posiada chromowany ruszt z wygodnymi uchwytami, który można umieścić na 3 różnych poziomach.  Zmiana poziomu rusztu, jak i regulacja dopływu powietrza przez otwory wentylacyjne pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów grillowania.

Wykorzystanie sprawdzonych technologii oraz najwyższej jakości materiałów to gwarancja, że grill posłuży ci w doskonałym stanie przez długi czas.

Wysokość: 99 cm

Średnica rusztu: 47,5 cm

Poziomy rusztu : 3