Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia podany jest w karcie produktu i obejmuje czas przygotowania paczki do wysyłki oraz czas dostarczenia produktu do Klienta

W zależności od wybranej formy płatności, sposobu wysyłki, gabarytów wybranych produktów czas realizacji zamówienia może wynieść 1-7 dni roboczych. Dokładny termin doręczenia zamówienia jest precyzowany w wysyłanych kolejno wiadomościach mailowych, informujących o poszczególnych etapach realizacji zamówienia.


Przygotowanie produktu do wysyłki, jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze. Terminy dostawy towarów są często ustalane przez kuriera telefonicznie. Firma kurierska zastrzega sobie jednak, że nie jest to jej obowiązkiem. Za pomocą funkcji monitorowania drogi przesyłki możliwe jest ustalenie planowanego dnia doręczenia zamówienia.

Aktualny stan zamówienia widoczny jest również w zakładce moje konto. Informacji dotyczących przewidywanego czasu dostawy udzielają także pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta.


Orlen paczka

Dostawa: 7.99 zł


Paczkę możesz odebrać w każdym kiosku i saloniku RUCH. Odbiór jest możliwy również w punktach partnerskich oznakowanych logiem ORLEN Paczki. Na odbiór paczki masz 3 dni robocze.

Ponad 6000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynna 24/7.


Poczta Polska - Odbiór w Punkcie

Dostawa: 9,99 zł  / pobranie 13,99 zł

Przesyłka realizowana przez Pocztę Polską. Paczka trafia do wybranego punktu odbioru, gdzie odbierzesz ją za pomocą specjalnego kodu odbioru.

Przesyłka dojdzie na podany przez Ciebie adres w 48h od dnia nadania.

Przesyłki można odbierać w ramach Pocztex PUNKT: w placówkach pocztowych, w sklepach: Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, na stacjach paliw ORLEN i w kioskach RUCH oraz w ramach Pocztex AUTOMAT: w automatach paczkowych, zlokalizowanych w wybranych placówkach w Strefach24h, w sklepach Biedronka, Carrefour i Lewiatan.


Paczkomaty InPost

Dostawa: 13,99 zł


Paczkomaty to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 16 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce. Siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania.

Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możemy łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Istotnym atutem Paczkomatów jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia!


Inpost Kurier

Dostawa: 13,99 zł

InPost to nie tylko Paczkomaty, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie. Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania.


Dpd Pickup

Dostawa: 12,99 zł

DPD Pickup to nadania i odbiory przesyłek w placówkach partnerskich. Jest to część międzynarodowego systemu należącego do DPDgroup, który w całej Europie liczy ponad 61 000 punktów. Podmiotem świadczącym usługi dla konsumentów w systemie DPD Pickup pozostaje spółka DPD Polska Sp. z o.o.

Punkty powstają w dogodnych dla Nadawców i Odbiorców lokalizacjach. W skład sieci wchodzą punkty partnerskie, oddziały miejskie, automaty paczkowe oraz sieci detaliczne takie, jak Castorama, Auchan, Leroy Merlin, Dino i OBI. DPD Pickup jest także obecne w wybranych lokalizacjach sieci ABC, Euro Sklep, Groszek, Lewiatan oraz Delikatesy Centrum.


Kurier DPD

Dostawa: 13,99 zł / pobranie 16,99 zł


Błyskawiczna usługa kurierska, obsługiwana przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm logistycznych w naszym kraju, cieszącą się niesłabnącym zaufaniem od 25 lat. Paczka dotrze do Ciebie w 24h od dnia nadania!