Formy dostawy

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  • Czas realizacji zamówienia podany jest w karcie produktu i obejmuje czas przygotowania paczki do wysyłki oraz czas dostarczenia produktu do Klienta, przy czym naszym założeniem jest, żeby produkty były jak najszybciej gotowe do wysyłki.
  • W zależności od wybranej formy płatności, sposobu wysyłki, gabarytów wybranych produktów czas realizacji zamówienia może wynieść 1-7 dni roboczych. Dokładny termin doręczenia zamówienia jest precyzowany w wysyłanych kolejno wiadomościach mailowych, informujących o poszczególnych etapach realizacji zamówienia.
  • Przygotowanie produktu do wysyłki, jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze. Terminy dostawy towarów są często ustalane przez kuriera telefonicznie. Firma kurierska zastrzega sobie jednak, że nie jest to jej obowiązkiem. Za pomocą funkcji monitorowania drogi przesyłki możliwe jest ustalenie planowanego dnia doręczenia zamówienia.
  • Aktualny stan zamówienia widoczny jest również w zakładce moje konto. Informacji dotyczących przewidywanego czasu dostawy udzielają także pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta.

Formy dostawy

Odbiór w Punkcie  Pocztex 48

Dostawa: 9,99 zł  / pobranie 13,99
Przesyłka realizowana przez Pocztę Polską. Paczka trafia do wybranego punktu odbioru, gdzie odbierzesz ją za pomocą specjalnego kodu odbioru. Przesyłka dojdzie na podany przez Ciebie adres w 48h od dnia nadania.

Kurier Pocztex 48

Dostawa: 11,99 zł / pobranie 14,99 zł
Tradycyjna przesyłka pocztowa w ramach usługi PACZKA48, realizowana przez Pocztę Polską. Przesyłka dojdzie na podany przez Ciebie adres w 48h od dnia nadania.

Kurier DPD

Dostawa: 13,99 zł / pobranie 16,99 zł
Błyskawiczna usługa kurierska obsługiwana przez jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm logistycznych w naszym kraju cieszącą się niesłabnącym zaufaniem od 25 lat. Paczka dotrze do Ciebie w 24h od dnia nadania!

Paczkomaty InPost

Dostawa: 13,99 zł
Wygodna opcja dostawy dająca możliwość odbioru paczki o dowolnej porze dnia i nocy! Polecana szczególnie osobom dużo przebywającym poza domem. Wybierz jedno z dziesiątek urządzeń do samodzielnego odbierania paczek w całej Polsce!

DARMOWA DOSTAWA OBOWIĄZUJE OD 199ZŁ BRUTTO DLA WYBRANYCH PRODUKTÓW (ORLEN PACZKA) 

Produkty wyłączone z darmowej dostawy: Deski do prasowania.

* w przypadku wysyłki za granicę, ceny przesyłek ustalane są indywidualnie.