Interaktywna Pszczółka - do nauki chodzenia i j. angielskiego

EAN 5902367976477, kod producenta 5902367976477
59,99 zł

Parametry produktu

Kod EAN 5902367976477
Kod producenta 5902367976477
Kolor multikolor
Waga 315g
Materiał plastik
Wiek 1+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Opakowanie Kartonowe pudełko
Bateria tak, brak w zestawie
Rodzaj baterii 3xAA
Ruch tak
Efekty Świetlne tak
Efekty Dźwiękowe tak

Opis

 INTERAKTYWNA PSZCZÓŁKA - JEŻDŻĄCA ZABAWKA DO NAUKI CHODZENIA I J. ANGIELSKIEGO 

Jako rodzic chcesz dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze, by wspierać jego codzienny rozwój. Ogromny wybór edukacyjnych zabawek interaktywnych wspomaga codzienny trud rodzica dając dziecku okazję do codziennej nauki i rozwoju podczas wspaniałej zabawy!

Interaktywna pszczółka do wspaniała zabawka edukacyjna, która spełnia kilka funkcji jednocześnie : uciekając i wygrywając melodie zachęca malucha do raczkowania, kolorowe przyciski uczą nazw zwierzątek i kolorów w języku angielskim, a wbudowany quiz sprawdza wiedzę zdobytą przez maluszka. Kolorowe światełka przyciągają wzrok dziecka i zachęcają do zabawy.

zdjęcie1

zdjęcie1

Na każdej z 6 nóżek pszczółki znajduje się przycisk po którego naciśnięciu maluch usłyszy nazwę koloru, zwierzątka oraz jego odgłos w języku angielskim wraz z muzyką. Po włączeniu odpowiedniego przycisku pszczółka zaczyna uciekać i grać piosenki zachęcając malucha do podążania za nią i raczkowania. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zabawka nie obija się o przeszkody lecz omija je. Na gorze pszczółki znajduje się bębenek do naciskania rączką - po jego naciśnięciu pszczółka odtwarza dźwięki i melodie. Przycisk ze znakiem zapytania uruchamia quiz - pszczółka zadaje pytanie o kolor lub zwierzątko, a maluszek musi wskazać poprawną odpowiedź.