Kubek Camelbak Forge Vacuum 0,473 L

149,00 zł brutto


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.

Brak opinii

Czas wysyłki
wysyłka w 48h
Stan
12 Szt.
Koszt dostawy
od 4,99zł
CamelBak
Indeks:
Marka:

Kubek Camelbak Forge Vacuum 0,473 L 

Potrzebujesz porannej kawy na rozbudzenie i miły początek dnia? Z nami to nie problem dzięki zupełnie nowemu kubkowi termicznemu, abyś jak najdłużej mógł cieszyć się gorącem swojego ulubionego napoju. Kubek nie tylko dla kawoszy bo popołudniową herbatkę też w nim wypijesz.

Forge gwarantuje Ci szczelność nawet w ekstremalnych warunkach, a podwójne ścianki, które są wykonane z metalu nierdzewnego, dodatkowo izolowane próżniowo utrzymują temperaturę Twojej kawusi przez długi czas bo aż ponad 4 godziny. Ponadto z tym kubkiem  nie musisz obchodzić się  jak z jajkiem bo dolny dekielek jest przeciw uderzeniowy, dlatego Twój kubek zawsze będzie wyglądał jak nowy bez żadnych wgnieceń.

Naciśnij i pij czy to nie proste? Kubek obsłużysz nawet jedną ręką gdy jesteś zajęty w biurze, podczas jazdy samochodem, czy w innych sytuacjach gdzie musisz być skupiony, a po puszczeniu przycisku kubek sam się uszczelni! Dlatego  nie musisz obawiać się o rozlany napój nawet w Twoim ulubionym plecaku czy torebce bo zamknięcie jest bardzo szczelne to nie ściema. Dodatkowo w razie częstego popijania kawy czy herbaty w przerwie między ploteczkami możesz zablokować przycisk w otwartej pozycji.

O czyszczenie tego cuda techniki też nie musisz się martwić bo jest naprawdę łatwe proste i przyjemne. Kubek wykonany w 100% z nieszkodliwych materiałów, wolnych od PBA i BPS.  Zapewnienie dożywotniej gwarancji CamelBak® Got Your Bak™ Guarantee:  If we built it, we'll Bak it™ with our lifetime guarantee.

  Butelki CAMELBAK INFOGRAFIKA


Zobacz film o butelkach Camelbak Forge Vacuum

Napisz opinię

Inne produkty marki CamelBak