Kubki termiczne i termosy – rozgrzej się ciepłym napojem lub... Obiadem!

Przez wiele godzin utrzymają odpowiednią temperaturę Twojego ulubionego napoju bądź potrawy, doskonałe w podróży, pracy czy na wycieczkach, a do tego w rozmaitych wzorach i kolorach – kubki termiczne i termosy, bo o nich mowa, to świetne rozwiązanie dla dorosłych i dzieci. Dzięki nim w mroźny dzień rozgrzejesz się ciepłą kawą bądź herbatą, a w upalny – zgasisz swoje pragnienie zimną lemoniadą.

Kubki termiczne

Oferujemy szeroki wybór stylowych i modnych kubków termicznych w rozmaitych wzorach i kolorach, z ciekawymi nadrukami i napisami, a także o różnych pojemnościach. Niezwykle ciekawe są kubki w kształcie puszki. Podwójne ścianki kubków sprawiają, że mają doskonałe właściwości izolacyjne, dzięki czemu mamy pewność, że herbata, kawa, czy inny napój, bez znaczenia, czy wlejemy do kubka gorący czy zimny płyn, przez długi czas będzie miał pożądaną przez nas temperaturę. W ofercie posiadamy kubki termiczne, które są w 100 % szczelne oraz doskonale utrzymują temperaturę wlanego napoju. Wszystkie kubki są precyzyjnie wykonane, z materiałów wysokiej jakości. Poręczne oraz wyprofilowane w sposób umożliwiający ich stabilne podnoszenie oraz trzymanie.

Przykłady: 

Świetnie sprawdzą się podczas podróży samochodem, czy tramwajem, doskonałe do biura, na uczelnię, spacer czy krótką wycieczkę. Dzięki nim zawsze pod ręką możesz mieć pyszny napój – kawę, herbatę, domową oranżadę, świeżo wyciśnięty sok, a nawet smoothies.

Wśród szerokiej gamy produktów posiadamy również kubki doskonałe dla naszych pociech. Kubek termiczny dla dziecka jest całkowicie szczelny, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że pociecha wróci do domu z zalanymi książkami. Wyposaż swoje dziecko w kolorowy kubek termiczny z pyszną herbatą bądź zdrowym koktajlem. Będzie zachwycone!

Przykłady:

Termos na napoje

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości termosów o różnych pojemnościach, w których Twoje napoje będą miały zawsze odpowiednią temperaturę. Termos na napoje możesz ze sobą zabrać na piknik, pieszą wycieczkę, rowerową przejażdżkę czy wypad za miasto. Gorąca zielona herbata, aromatyczna kawa, a nawet pyszna zupa z termosu, z pewnością rozgrzeją Cię w zimny dzień. Z kolei latem będziemy możemy zgasić pragnienie domową lemoniadą, która w termosie przez wiele godzin pozostanie idealnie zimna. Oferujemy termosy ze szklanym wkładem izolującym oraz z podwójnymi ściankami stalowymi, które utrzymują właściwą temperaturę nawet przez kilkanaście godzin. Piersiówka turystyczna, kieliszki turystyczne, zestaw do parzenia kawy oraz zestaw barowy to produkty, które również można znaleźć w naszym asortymencie.

Przykłady: 

Termosy obiadowe

Termosy obiadowe z naszej oferty dostępne są wielu wzorach i modnych kolorach, co stanowi ich niewątpliwy atut. Dzięki nim możesz spożywać pyszny i ciepły posiłek gdziekolwiek chcesz. Termosy obiadowe długo utrzymują ciepło. Możesz go ze sobą zabrać do pracy, na działkę, piknik, górską wędrówkę czy wypad pod namiot, wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy w stanie podgrzać żywności. Doskonałe zarówno do transportu, jak i do przechowywania dań, np. gulaszy czy potrawek. Termosy są łatwe w użytkowaniu, bez problemu można je odkręcić oraz zakręcić.

Przykłady: 

To świetne rozwiązanie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Małe termosy obiadowe dla dzieci to pojemniki, do których możesz spakować dziecku zdrowy i ciepły posiłek. Pociecha wyposażona w taki termos z pewnością nie sięgnie po niezdrową, przetworzoną żywność.

Przykład: 

Posiadamy termosy obiadowe o różnych pojemnościach, a także podwójne pojemniki, do którym można spakować zarówno zupę, jak i drugie danie.

Przykład: 

Dzbanki termiczne

Dzbanki termiczne przydadzą się na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach czy spotkaniach biznesowych, jak również na campingu bądź przyjęciu w ogrodzie czy wszędzie tam, gdzie chcesz się delektować ciepłym bądź zimnym napojem – herbatą, kawą, czekoladą, lemoniadą.

Przykład: