Miękki, dziergany kocyk z kapturkiem, otulacz do fotelika niemowlęcego, łóżeczka Cozy Home antracytowy 78 x 78 cm Lassig

EAN 4042183410463, kod producenta 1542014236
Marka: Lassig
235,00 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 9,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: środa, 10 sierpnia

Parametry produktu

Marka Lassig
Kod EAN 4042183410463
Kod producenta 1542014236

Opis

Miękki, dziergany kocyk z kapturkiem, otulacz do fotelika niemowlęcego, łóżeczka Cozy Home antracytowy 78 x 78 cm Lassig

Supermiękki i przytulny dziergany kocyk z kapturkiem niemieckiej marki LASSIG wykonany jest z najwyższej jakości, oddychającej, przyjemnej dla skóry bawełny organicznej z certyfikatem GOTS – wewnątrz gładkiej w kolorze szarym, na zewnątrz zaś dzierganej w kolorze antracytowym (szaroczarnym). Posiada kapturek, otwory na 3- i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa (pasuje do większości nosidełek i fotelików niemowlęcych) oraz optymalny rozmiar z możliwością owinięcia maluszka zagiętymi połami. Jest praktyczny i komfortowy. Może być też stosowany jako kocyk do łóżeczka lub wózka, otulacz podczas karmienia, usypiania i po kąpieli. W 2020 r. otrzymał nagrodę Plus X Award m.in. za najlepszą jakość, funkcjonalność, design i ekologiczność.

Kocyk stanowi część większej kolekcji Cozy Home. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej. 

O kolekcji:

Cozy Home to seria produktów z ultramiękkich tkanin, mająca za zadanie zapewnienie maluszkom poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Tworzące ją ręczniki, kocyki, poduszki, śpiworki oraz inne akcesoria sprawiają, że w domu lub też poza nim dziecko doświadcza przyjemnej delikatności, otulenia i spokoju. Dodatkowo subtelna kolorystyka doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. 

Łatwy w pielęgnacji – można go prać w pralce w temperaturze 30°C w delikatnym cyklu.

Wiek: 0-10 miesięcy

Wymiary: 78 x 78 x 0,2

Waga: 420 g

Skład: 100% wegańska bawełna organiczna z certyfikatem GOTS 

Bawełna posiada certyfikat GOTS oraz logo PETA Approved Vegan, co oznacza, że została zatwierdzona przez PETA – największą na świecie organizację, zajmującą się prawami zwierząt – jako materiał, przy produkcji którego nie używano składników pochodzenia zwierzęcego. Zarówno tekstylia, jak i barwniki czy inne środki do jej obróbki są zatem wegańskie, co idealnie wpisuje się w filozofię marki.

Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.