Lekki, latawiec treningowy dla dzieci z odpornej na uszkodzenia tkaniny Air 1.5 Rainbow Cross Kites

EAN 8718469981533, kod producenta VMCK1015A
Marka: Cross Kites
149,00 zł

Parametry produktu

Marka Cross Kites
Kod EAN 8718469981533
Kod producenta VMCK1015A

Opis

Lekki, latawiec treningowy dla dzieci z odpornej na uszkodzenia tkaniny Air 1.5 Rainbow Cross Kites

Cross Kites Air to podstawowy model latawca treningowego, idealny dla początkujących i dzieci. Dzięki bardzo prostemu sterowaniu za pomocą dwóch linek z uchwytami na nadgarstki, dużej stabilności w powietrzu zabawa z latawcem będzie nie tylko doskonałą formą spędzania czasu na świeżym powietrzu jak również podstawą do nauki sterowania Kitem. Przy mocniejszym wietrze będzie wymagał trochę więcej doświadczenia i refleksu stając się bardziej zwrotnym i szybkim.
Ten model jest dostępny w rozmiarach od 1.2 do 2.5m. rozpiętości skrzydła dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar. Będzie doskonałą zabawką dla całej rodziny, jedyne czego potrzebujesz to trochę wiatru i trochę pustego miejsca, najlepiej plażę albo łąkę.
Latawiec jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z torby transportowej, linki są podpięte, wystarczy je rozwinąć. Po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, bez trudu zabierzesz go z sobą na wycieczkę.

Latawiec Cross Kites Air jest zbudowany z bardzo wytrzymałego, odpornego na rozdarcia i pęknięcia materiału Ripstop o siateczkowej fakturze, na pewno docenią to początkujący, którzy nie raz uderzą nim o ziemię podczas nauki ;), posiada wysokiej jakości linki Dyneema® wraz z wygodnymi uchwytami, torbę transportową oraz szczegółową, obrazkową instrukcję obsługi.

Cechy latawca:

  • wielkość 1.5 x 0.6 m
  • siła 70 kg
  • Zakres wiatrowy: 2-5 bft (8-36 km/h 5-22 mph
  • Linki Dyneema® 2x18 m
  • Sterowanie: dwa uchwyty na nadgarstki
  • Materiał: bardzo odporna na uszkodzenia tkanina poliestrowa Ripstop
  • Zalecany wiek 8+