POJEMNIK DO ŻYWNOŚCI LUNCHBOX 4w1 Lunch Tub 2.3 L SISTEMA|maleomi.pl Zobacz większe

Nr katalogowy: 21665
Pojemność: 2.3 l
Długość: 197 mm
Szerokość: 158 mm
Wysokość: 115 mm

POJEMNIK DO ŻYWNOŚCI LUNCHBOX 4w1 Lunch Tub 2.3 L SISTEMA TO GO

34,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


Pojemniki do przechowywania żywności Sistema - maleomi.pl

POJEMNIK DO ŻYWNOŚCI LUNCHBOX 4w1 Lunch Tub 2.3 L SISTEMA TO GO

Uwielbiamy takie rozwiązania! Innowacyjność tego pojemnika przechodzi ludzkie pojęcie, jego funkcjonalność nie zna granic a wyjątkowy i oryginalny design jest dopełnieniem jego wspaniałości. Bardzo duża pojemność w żaden sposób nie ograniczy Twojej wyobraźni – możesz przygotować w nim wyśmienite posiłki i jesteśmy pewni, że spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających! Dzięki niemu cały Twój dzień może być eksplozją witamin i wartości odżywczych. W każdej wolnej chwili podczas dnia możesz sięgnąć po małą przekąską bądź większy posiłek, wszystko to w jednym pojemniku, oddzielnie pakowane! Bez trudu wyjmiesz poszczególny poziom pojemnika by zjeść to na co w danej chwili masz ochotę. Z tym kolorowym lunchboxem każdy posiłek będzie kompletny i wartościowy.

Śniadanie i lunch w jednym pojemniku? Teraz to możliwe! Pojemnik Sistema Lunch Tub o pojemności 2.3 l posiada aż cztery komory oraz dwa poziomy. Zapakuj na dolny poziom pyszne roladki, lub np sushi czy risotto z kurczakiem które bez problemu podgrzejesz w pojemniku a przed obiadem sięgnij po kanapkę i orzeszki bądź owoce które umieścisz na górnej półce. Zabierz ze sobą kompletny posiłek w przepięknym lunchboxie w czterech kolorach do wyboru.

Pojemnik LUNCH TUB TO GO! Wypełniony jest samymi zaletami:

- odporny na temp. -20 do +100 stopni Celsjusza;

- bez przykrywki można używać w kuchence mikrofalowej;

- nie musisz szorować pod zlewem – wrzuć do zmywarki;

- produkt całkowicie wolny od szkodliwych dla zdrowia substancji

Lunchbox Sistema to go - Maleomi.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

płatności
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - maleomi.pl , 2016 - 2017 - Kopiowanie treści i zdjęć surowo wzbronione!