Maskotki  

Maskotki to popularny upominek, nie tylko dla najmłodszych. Warto kupować tylko te, które odznaczają się wysoką jakością.

Rodzaje maskotek

Na rynku znaleźć możemy bardzo bogaty wybór różnego rodzaju maskotek. Znajdziemy wśród nich typowe pluszaki, uspokajacze i grzechotki dla niemowląt, maskotki, które w brzuszkach zaszyte mają pozytywki, maskotki na szydełku czy miękkie przytulanki. Wsród tak bogatego asortymentu z łatwością znajdziemy prezent dla noworodka, kilkuletniego dziecka czy też dla ukochanej, której sprezentować chcemy coś uroczego.

Czym wyróżniają się dobre maskotki?

Dobre maskotki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, atestami, zaświadczającymi, że nadają się dla dzieci oraz ogólną estetyką. Powinny być zabawkami bezpiecznymi - nie posiadać elementów, które maluch mógłby połknąć. Istotne jest też, aby były przyjemne w dotyku, miękkie, wykonane z miłych materiałów. Niezależnie od tego czy kupujemy zabawkę dla dziecka czy maskotkę dla ukochanej osoby, powinna ona by też ładna. Szczególną popularnością cieszą się przedmioty takie jak maskotka kot czy maskotka jednorożec - są one urocze i wywołują miłe skojarzenia. Zabawki takie jak pluszowy króliczek Ragtales - Poppy to maskotka, która może stać się ulubionym pluszakiem naszych dzieci i ich najlepszym przyjacielem wśród zabawek.

Maskotki dla dzieci

Maskotki dla dzieci często mają za zadanie spełnianie o wielu więcej funkcji niż tylko bycie przytulanką. Pluszaki mogą pomóc zasnąć niespokojnemu maluszkowi - na przykład Oddychający Uspokajacz, ukrywają w sobie pozytywki, czasem "mówią". Warta uwagi jest na przykład Grzechotka Przytulanka Jednorożec - ten pluszak jednorożec jest miękki i miły w dotyku a jednocześnie nadaje się do zabawy i zajęcia uwagi dziecka. Podobnym typem zabawki jest przytulanka dla niemowląt LLAMA ALABAMA. Maluszkowi na pewno spodoba się też miękka zabawka z pozytywką Popielaty Miś 30 cm - melodie jakie gra pomogą się uspokoić i wyciszyć nawet najbardziej rozbrykanym maluchom. Dzieci uwielbiają bajkowe stworzenia, takim właśnie jest przytulanka jednorożec wieloryb, różowa, Kiokids. Jest nie tylko miękka - stymuluje zmysły, zachęca do chwytania, zabawy. W Indian nasz maluch może bawić się z przytulanką ToTs Króliczek.
Warto zwrócić uwagę także na maskotki takie jak pacynka Zwierzaki Bam Bam. Będzie idealna także dla starszych dzieci, które dzięki pacynkom będą mogły odgrywać scenki, bawić się z przyjaciółmi we własny teatrzyk. W dziecięcym pokoju idealnie sprawdzi się także maskotka - stoper do drzwi. Będzie ozdobą, a jednocześnie praktycznym przedmiotem, który powstrzyma drzwi od trzaskania.

Jaka maskotka dla ukochanej?

Maskotki dla ukochanej do popularny upominek, który ma rozczulić kochaną osobę i przypomnieć jej o swoich uczuciach. Jeśli chcemy to zrobić bardziej widowiskowo, warto obejrzeć duże maskotki. Oczywiście, zawsze miłe i romantyczne będą takie pluszaki jak maskotka - królik czy kot maskotka. Dorośli docenią maskotkę Pusheen - ten zabawny kot od dawna jest bohaterem memów. Jeśli chcemy kupić coś, co będzie o nas przypominać, warto rozważyć malutkie pluszaki na breloczku, które będą się nadawać na przykład do przyczepienia do torebki czy kluczy.

Poszukując wyjątkowych maskotek warto sprawdzić stronę https://maleomi.pl/maskotki. Znajdziemy tam urocze zabawki, które ucieszą każdego obdarowanego.