Chusta, owijak materiałowa z recyklingu na lunchbox, pojemnik Bento Furoshiki, Constallation

EAN 3760192689274, kod producenta 66394054
Marka: MonBento
65,01 zł

Parametry produktu

Marka MonBento
Kod EAN 3760192689274
Kod producenta 66394054

Opis

MonBento Furoshiki

W te święta zanurz się w sercu japońskiej tradycji z konstelacją MB Furoshiki! Ta technika wiązania ułatwia pakowanie, ochronę i transport rzeczy osobistych, w tym lunchu dnia w MB Original! Pasujące do pudełka bento MB Original Constellation, jego małe gwiazdki zanurzą Cię w ciepłej bańce na lunch! Ten tekstylny kwadrat wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu jest idealny do transportu bento, ale także jako podkładka pod talerz lub do pakowania prezentu.

WSZECHSTRONNY

Dzięki kwadratowemu formatowi istnieje wiele sposobów na związanie MB Furoshiki! Może chronić Twoje bento, a także zapakować prezenty lub przenosić Twoje rzeczy osobiste.

ZERO WASTE

Łatwy do wielokrotnego użytku MB Furoshiki kładzie kres jednorazowym torebkom i opakowaniu na prezent. W te święta zapakuj prezenty bezpośrednio w ten tekstylny kwadrat, który sam w sobie jest wyjątkowym prezentem!

WYPRODUKOWANO WE FRANCJI

Wyprodukowany we Francji MB Furoshiki jest produkowany w całości z materiałów pochodzących z recyklingu, co zapewnia wysokiej jakości produkt, który jest zrównoważony i szanuje środowisko.

- można prać w pralce
- nadaje się do prasowania

WYBIERZ MONBENTO JEŚLI CHCESZ...

Zestaw składa się z: 
- 1 kwadrat tekstylny (poliester i bawełna z recyklingu)
Dane techniczne:
  • Wymiary: 50 x 50 cm
  • Waga: 45 g