Torba, torebka, termiczna do przechowywania lunchboxa, pojemników na obiad, śniadanie, zakupy Ginko Daily MonBento

EAN 3760192689175, kod producenta 65384016
Marka: MonBento
195,00 zł

Parametry produktu

Marka MonBento
Kod EAN 3760192689175
Kod producenta 65384016

Opis

Ginko Daily

Dzięki pojemności 7 litrów, izolowanej wyściółce i dużym uchwytom, torba izolacyjna MB Daily Graphic Ginkgo jest idealna do transportu i przechowywania posiłku, pikniku, a nawet zakupów i rzeczy osobistych w odpowiedniej temperaturze! Wykonana z ekologicznych i lekkich materiałów, ta izolowana torba na lunch jest równie łatwa do przenoszenia, jak do czyszczenia. Jego graficzny wzór Ginkgo w połączeniu z wielbłądzim kolorem Supernatural Paper™ wprowadzi odrobinę natury do Twojego codziennego życia!

EKOLOGICZNA

Ta izolowana torba na lunch wykonana jest z naturalnej bawełny i Supernatural Paper™, odpowiedzialnego materiału wykonanego z celulozy drzewnej z zasobów odnawialnych i zarządzanych w sposób zrównoważony.

IZOTERMICZNA

Dzięki izolowanej wyściółce wewnętrznej ta zapinana na zamek torba na lunch utrzyma zawartość w cieple lub zimnie do 2 godzin. W połączeniu z lodem MB I-cy możesz cieszyć się bardzo świeżym lunchem!

PRZESTRONNA

Pudełko na lunch (MB Original, MB Square, MB Element), butelkę (MB Positive, MB Steel, MB Pop) i akcesoria (sztućce, opakowanie na lód) można z łatwością transportować w tej izolowanej torbie na lunch!.

- Izotermiczna do 2h
- dopuszczona do kontaktu
  z żywnością.

WYBIERZ MONBENTO JEŚLI CHCESZ...

Dane techniczne:
  • Wymiary produktu: dł. 18,8 x gł. 17,8 x wys. 21,2cm
  • Waga: 200g
  • Pojemność: 7L