Promocja
Mason Cash Stolnica z podziałką Varsity

Mason Cash Stolnica z podziałką Varsity

37,60 zł brutto

-20%

47,00 zł brutto


Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Brak opinii

Czas wysyłki
Wysyłka 24h
Stan
14 Szt.
Koszt dostawy
od 4,99zł
MASON CASH
Indeks:
2001.665
Marka:
Szerokość:
35.00 cm
Wysokość:
3.00 cm
Długość:
45.00 cm
Kolekcja
Varsity
Kolor
biały/granatowy
Materiał
Ceramika
Okres gwarancji (lata)
2

Zainspirowany przez nasze najstarsze uniwersyteckie miasta w Wielkiej Brytanii, zasięg Varsity łączy w sobie jakość i innowacyjność Mason Cash wraz z wyrafinowaniem i stylem. 

Mason Cash Stolnica z podziałką Varsity

Produkty marki MASON CASH są nie tylko praktyczne i funkcjonalne ale także zachwycają swoim unikatowym wyglądem. Ich niepowtarzalny design pozwoli dopasować się do nowoczesnych jak i klasycznych kuchni, oraz niewątpliwie stanie się ich ozdobą.

Stolnica do przygotowania ciasta, marki Mason Cash, wykonany z wysokiej jakości szkła. Na niej umieszczona została linijka o dł. 40 cm, miarka do ciast okrągłych (wielkości: 18 cm, 20 cm, 22,5 cm, 25,5 cm) oraz przeliczniki m. in. ze stopni Celsjusza na Farenheita. Biorąc inspirację z kwintesencji brytyjskich miast uniwersyteckich, Mason Cash Varsity dodaje element stylu i wyrafinowania do każdej kuchni.

Stolnica jest funkcjonalny i praktyczny co świadczy o tym fakt że pięknie dopasowuje się do kuchennych dodatków a także jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy przemyć wilgotną szmatką.

CECHY PRODUKTU:

  • płyta/stolnica do przygotowania ciasta,
  • wykonana z wysokiej jakości szkła,
  • znajduje się na niej linijka o dł. 40 cm, miarka do ciast okrągłych (wielkości: 18 cm, 20 cm, 22,5 cm, 25,5 cm) oraz przeliczniki m. in. ze stopni Celsjusza na Farenheita,
  • przeznaczony do mycia ręcznego.

Napisz opinię

Inne produkty marki MASON CASH