Kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia 10 szt. Micro-Drip-System Gardena

EAN 4078500831093, kod producenta 08310-29
Marka: Gardena
41,30 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 7,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: poniedziałek, 4 lipca

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500831093
Kod producenta 08310-29

Opis

Kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia 10 szt. Micro-Drip-System Gardena

Niezawodność - precyzyjne nawadnianie kropelkowe.

Kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, jest przeznaczony do instalacji nawadniających zainstalowanych na terenach pochyłych oraz do dłuższych linii kroplujących. Można go używać do podlewania roślin o zbliżonym zapotrzebowaniu na wodę. Niezależnie od ciśnienia (0,5 - 4 bar) ten kroplownik zapewnia około 2 litrów wody na godzinę. Technologia membranowa i system labiryntów gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie. Po zakończeniu pracy kroplownik końcowy samoczynnie się zamyka. Na potrzeby nawadniania pojedynczo stojących roślin kroplownik końcowy wkręca się na końcu rury rozdzielczej (3/16"). Za pomocą narzędzia do montażu (art. nr 8322) można przewiercić rurę montażową 13 mm (1/2") w celu bezpośredniego zamontowania kroplownika końcowego. Zestaw zawiera dziesięć kroplowników końcowych z kompensacją ciśnienia.

Oszczędność wody przy nawadnianiu.

Nawadnianie kropelkowe w instalacji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

Łatwa obsługa i konserwacja.

Dzięki funkcji samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów kroplownik końcowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i ma długą żywotność.

Automatyczne zamykanie.

Po wyłączeniu systemu funkcja automatycznego zamykania membrany utrzymuje wodę w rurach, co zapewnia dodatkową oszczędność wody.

Stała dostawa wody.

Niezależnie od ciśnienia (0,5 - 4 bar) woda jest stale dostarczana w ilości 2 l/h.