MOLUK Zabawka kreatywna Boi

EAN 7640153432803, kod producenta 43280
Marka: Moluk
Oszczędzasz 7,60 zł
38,00 zł 30,40 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: wtorek, 29 listopada

Parametry produktu

Marka Moluk
Kod EAN 7640153432803
Kod producenta 43280
Kolor biały, czarny
Wiek 3+
Materiał silikon, ABS
Płeć Chłopiec, Dziewczynka

Opis

MOLUK - innowacja oparta na doświadczeniu

 Moluk to założona w 2011r. w Szwajcarii rodzinna firma tworząca innowacyjne zabawki, które mają tworzyć z dzieckiem prawdziwą interakcję stymulując jego wyobraźnię i zmysły. Brak tu włączników i baterii, brak dźwięków i światełek - zabawki opierają się na kreatywności i wyobraźni dziecka, dzięki czemu tak doskonale je rozwija

Materiały użyte do produkcji wszystkich zabawek marki Moluk to są bezpieczne, trwałe i najwyższej jakości.

Zabawka kreatywna BOI

Zabawka Boi to wspaniała zabawa każdego dnia! Wszyscy znamy wańkę-wstańkę, a Boi jest jej świetną alternatywą! Boi wygląda jak boja i świetnie ją udaje chybocząc się na boki i unosząc na wodzie odgrywając za każdym razem cudowny spektakl i taniec. Przyczep za pomocą przyssawki Boi do dowolnej gładkiej powierzchni - wanna, lodówka, lustro, okno. Kiedy tylko ją odczepisz Boi zacznie swój taniec i pokaże Ci co znaczy wspaniała, radosna zabawa!

 

zdjęcie1

Wszystkie zabawki Moluk są trwałe i bezpieczne dla dziecka, a najwyższej jakości silikon i ABS z jakiego wykonana jest Boi jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i odpowiedniej higieny. 

Zabawki Moluk zapakowane są w prezentowe pudełka, które idealnie nadają się na prezent dla dziecka.

W świecie pełnym elektroniki, przycisków, światełek, pilotów i baterii podaruj swojemu dziecku zabawki, które zaspokoją potrzeby jego wyobraźni i rozwoju, które dostarczą mu prawdziwej zabawy sterowanej przez jego kreatywność, a nie przyciski na pilocie.