Opryskiwacz ciśnieniowy Plus 5 l - Gardena

EAN 4078500052467, kod producenta 11138-20
Marka: Gardena
254,00 zł
Ostatnie sztuki!
Darmowa dostawa
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: poniedziałek, 4 lipca

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500052467
Kod producenta 11138-20

Opis

Opryskiwacz ciśnieniowy Plus 5 l - Gardena

Wygodny opryskiwacz ciśnieniowy o dużym zasięgu do pielęgnacji roślin.

Dla osób, które chcą precyzyjnie opryskiwać krzewy, winogrona, drzewa i inne rośliny, Plus opryskiwacz ciśnieniowy 5 l od GARDENA to doskonały wybór. Liczne użyteczne funkcje ułatwią pielęgnację roślin w ogrodzie. Pojemnik wyposażono w drugi otwór z nakrętką dozującą. Może on służyć do wygodnego napełniania pojemnika, odmierzania środków ochrony roślin czy też opróżniania go po pracy. Przed użyciem należy w pojemniku o pojemności 5 litrów wytworzyć ciśnienie, pompując za pomocą poręcznego, szerokiego D-kształtnego uchwytu. Miejsce na stopy stabilizuje pojemnik. Wskaźnik poziomu umożliwia stałą kontrolę napełnienia pojemnika. Opryskiwacz wyposażony jest w drugi uchwyt, ułatwiający jego podnoszenie i przenoszenie. Wyściełane pasy nośne wygodnie układają się na ramionach. Teleskopowa lanca zraszająca z dyszą ustawioną pod kątem zapewnia opryskiwaczowi duży zasięg i uniwersalność. W zależności od potrzeb można używać różnych ustawień dyszy. Do wyboru mamy strumień punktowy lub mgiełkę. Dodatkowo dostępna jest dysza o strumieniu płaskim, do precyzyjnego opryskiwania wąskich przestrzeni. Drugi uchwyt służy także do nawijania przewodu po zakończeniu pracy, dla oszczędności miejsca. W komplecie do opryskiwacza ciśnieniowego dołączono również nylonowy filtr. Po jego założeniu można korzystać z domowej roboty środków do ochrony i pielęgnacji roślin. Do urządzenia dołączono kilka interesujących receptur. Naturalne sposoby ochrony roślin zapewniają im dodatkowe substancje odżywcze, jednocześnie chroniąc przed szkodnikami.

Wygodniejsza obsługa dzięki drugiemu otworowi.

Drugi otwór z nakrętką dozującą łączy w sobie 3 praktyczne funkcje: ułatwia napełnianie, dozowanie i opróżnianie pojemnika. Dzięki temu nie trzeba odkręcać głowicy pompy i moczyć dłoni.


Ergonomiczna praca.

Plus opryskiwacz ciśnieniowy 5 l ma drugi uchwyt ułatwiający jego obsługę oraz pasy nośne z wkładkami. Dodatkowy komfort podczas prac w ogrodzie zapewniają: teleskopowa lanca, odchylana dysza, dodatkowa dysza płaska oraz ergonomiczne uchwyty pompy i lancy.


Praktyczne wyposażenie.

Dołączony filtr nylonowy można stosować dodatkowo. Przeznaczony jest szczególnie do filtrowania środków domowej roboty. W komplecie do opryskiwacza dołączono przepisy na takie organiczne i ekologiczne domowe mieszanki.


Sprytne rozwiązanie do przechowywania.

Drugi uchwyt służy także jako miejsce do nawinięcia przewodu, ułatwiające zachowanie porządku przy przechowywaniu.


Wystarczy jeden rzut oka.

Okienko pozwala łatwo sprawdzić poziom płynu. W jednej chwili zobaczysz, ile płynu pozostało w zbiorniku o pojemności 5 l.


Bezpieczeństwo.

Zawór bezpieczeństwa uwalnia ciśnienie w zbiorniku, kiedy staje się zbyt duże, gwarantując bezpieczne użytkowanie.


Regulowana dysza.

Zapewnia dużą wszechstronność i możliwość opryskiwania spodu liści.