Pasy Bezpieczeństwa dla dzieci zamiast fotelika Smart Kid Belt

EAN 5907222753033, kod producenta 3033
79,00 zł

Parametry produktu

Kod EAN 5907222753033
Kod producenta 3033
Kolor czarny, czerwony
Płeć Chłopiec, Dziewczynka

Opis

Smart Kid Belt, Pasy Bezpieczeństwa dla dzieci

Dla każdego rodzica najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo dziecka. Z myślą o tym stworzoną wyjątkowe urządzenie, które zapewni twojemu dziecku bezpieczną jazdę samochodem. Smart Kid Belt to pasy bezpieczeństwa, opracowane przez profesjonalistów, którzy od 20 lat działają w branży. Dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy powstał jedyny w swoim rodzaju produkt, który całkowicie odmieni dotychczasowe podróżowanie twojego dziecka.

Klasyczne foteliki najczęściej zajmują zbyt dużo miejsca w samochodzie. Co więcej, ograniczają ruchy dziecka tym samym zmniejszając komfort podróżowania. Fenomen urządzenia Smart Kid Belt polega na zapewnieniu dobrego ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Zamontowanie pasów nie jest skomplikowane i czasochłonne. Dodatkowo kosztują one mniej niż fotelik i pasują do każdego modelu samochodu.

Dla kogo takie pasy? 

Smart Kid Belt to urządzenie przeznaczone dla dzieci, które znajdują się w grupie 2 i 3. Wymienione grupy obejmują dzieci w wieku od 4 do 12 lat, ważące od 15 do 36 kg. Zdaniem producenta urządzenie Smart Kid Belt można stosować u dzieci od 5 roku życia, mając na uwadze wzrost i wagę dziecka. Dzięki łatwej regulacji urządzenie Smart Kid Belt rośnie z Twoim dzieckiem, dzięki czemu można używać go przez wiele lat!

Zmieści się w schowku? 

Smart Kid Belt waży jedynie 120 gram! Jest najmniejszym na świecie urządzeniem do bezpiecznego przewożenia dzieci. Możesz go trzymać w każdym samochodzie, plecaku czy torebce. Idealnie sprawdzi się w taksówce i na wycieczce szkolnej. Przewożenie Twoich dzieci przez najbliższych czy znajomych nigdy nie było tak proste. Niezależnie od sytuacji Smart Kid Belt zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo jakiego potrzebuje.

Ile osób zmieści się na tylnej kanapie? 

Trójka dzieci na tylnej kanapie ze Smart Kid Belt przestaje być problemem, a staje się świetną zabawą całej rodziny. Możesz podróżować z trójką dzieci gdziekolwiek chcesz bez żadnych utrudnień.

Czy na pewno będzie odpowiedni? 

Idealne dopasowanie pasa samochodowego znacząco zwiększa bezpieczeństwo pasażera. Dlatego Smart Kid Belt może być z powodzeniem stosowany tam gdzie przepisy tego nie wymagają. Na przykład u starszych dzieci czy nawet u dorosłych niższego wzrostu.

Będzie pasował do mojego samochodu? 

Smart Kid Belt pasuje tak samo do każdego modelu samochodu wyposażonego w pasy bezpieczeństwa. Nie musisz już martwić się o to, czy fotelik zmieści się w Twoim samochodzie i jak później będą wyglądać Twoje siedzenia.

A co do środowiska...

Wielkość Smart Kid Belt oraz jego opakowanie bardzo upraszcza proces logistyczny, obniża jego koszty oraz negatywny wpływ na środowisko.

Jak założyć pasy? 

1. Zapnij dolną klamrę: Usadź dziecko tak by opierało się plecami o oparcie. Następnie zapnij samochodowy pas bezpieczeństwa. Teraz wepnij dolną klamrę Smart Kid Belt w pas samochodowy. Zrób to jak najniżej, najlepiej w miejscu, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Wpięcie dolnej klamry Smart Kid Belt w pas bezpieczeństwa, dopasowuje jego długość na odcinku lędźwiowym!

2. Ustaw długość urządzenia: Po wpięciu pasa w dolną klamrę, dopasuj długość do wzrostu dziecka. Urządzenie daje  możliwość dokładnego dopasowania go do wzrostu pociechy. Wykorzystaj to i ustaw urządzenie tak, by po rozwinięciu, górna klamra była na wysokości 5cm powyżej ramienia.

3. Zapnij górną klamrę: Po ustawieniu długości urządzenia Smart Kid Belt i upewnieniu się, żegórna klamra jest na wysokości 5 cm powyżej ramion, wepnij ją w górną część pasa samochodowego. Pamiętaj, żeby wpiąć klamrę tak, by górny pas samochodowy przechodził między ramieniem, a szyją dziecka. Dzięki wpięciu górnej klamry Smart Kid Belt, odcinek obojczykowy pasa samochodowego, będzie dobrze chronił dziecko.

Smart Kid Belt jest urządzeniem bezpiecznym! Działanie urządzenia Smart Kid Belt® zostało sprawdzone w instytutach badawczych, takich jak PIMOT czy Calspan. Raporty podsumowujące przeprowadzone testy, jasno pokazują, że użycie Smart Kid Belt® znacznie obniża przeciążenia zagrażające zdrowiu i życiu dzieci w razie wypadku. Wyniki badań przedstawiają czytelne i zrozumiałe liczby, obrazujące w 100% prawdziwe siły działające na ciało zapięte w Smart Kid Belt®. Posiada tak jak wiele urządzeń do przewożenia dzieci certyfikat ECE 44 04, który mierzy wyłącznie realne przeciążenia oddziałujące na dziecko. Wiemy, że certyfikat ten nie cieszy się zbyt dobrą opinią, dlatego warto pamiętać, że nie istotny jest fakt posiadania certyfikatu, a poziom przeciążenia jaki on poświadcza. W przypadku Smart Kid Belt® przeciążenia G oddziałujące na dziecko wynoszą ok. 40 G, podczas gdy maksymalna dopuszczana wartość to 53 G. Poza ECE 44, nasz pas posiada także certyfikat FMVSS 213, wydawany przez Amerykański instytut badawczy, dzięki któremu Smart Kid Belt® może być używany w USA i Kanadzie.