Dziecko w wieku przedszkolnym potrzebuje specjalnego plecaka, który będzie dostosowany do jego wymagań, potrzeb, ale też sił i sylwetki. Przedstawiamy najlepsze plecaki przedszkolne, które Twoje dziecko pokocha.

Jaki plecak przedszkolny dla dziecka?

Plecak dla przedszkolaka powinien spełniać kilka kryteriów. Mamy przecież do czynienia z kilkuletnim dzieckiem, które rozwija się fizycznie, zwykle nowi przy sobie drobne przedmioty, a także ma swoje własne wymagania estetyczne, do których z łatwością przekonuje rodziców.

Dlatego plecak przedszkolny powinien być odpowiednio wyprofilowany, dbać o dobrą sylwetkę dziecka, nie za ciężki i najlepiej wybrany przez samo dziecko, które z pewnością dokona wyboru na podstawie jego kolorystyki, modnych wzorów, itd. Jako rodzice powinniśmy natomiast zwracać przy zakupie uwagę na zdrowie swojego dziecka, czyli sprawdzić, czy plecak przedszkolny nie zaburzy sylwetki szybko rosnącej pociechy.

Plecak przedszkolny dla chłopca

U chłopców w wieku przedszkolnym głównymi bohaterami pozostają już od kilku lat słynny Spiderman i dzielny Buzz Astral. Posiadamy w ofercie plecaki z wyszukanymi i estetycznymi wizerunkami tych superbohaterów.

Plecak przedszkolny dla chłopca, który polecamy szczególnie to model Penny Scallan z atrakcyjnymi gwiazdami. Doskonały dobór materiałów. Wysokiej jakości szycie i nici. Wysoka funkcjonalność, wiele kieszeni - takiego plecaka szukają chłopcy w wieku przedszkolnym.

Plecak przedszkolny dla dziewczynki

Plecaczkiem do przedszkola i na wszelkie inne wyprawy dla dziewczynek, może być wspaniały plecak przedszkolny LittleLife. Jasny i kolorowy motyw jednorożca z pewnością spodoba się wszystkim małym damom. Plecak jest dopracowany pod względem zapięcia, więc dziecko wygodnie i bez kłopotu nosi w nim swoje drobne przedmioty. Ten plecak przedszkolny dla dziewczynki mogą zakładać nawet dzieci już powyżej pierwszego roku życia.

Posiadamy bardzo wiele wspaniałych, ergonomicznych plecaków przedszkolnych dla dziewczynek. Państwa córki naprawdę będą miały świetną zabawę w przebieraniu między atrakcyjnymi wzorami, a my, jak rodzice, zadbajmy tylko o odpowiedni dobór pod względem potrzeb i wagi dziecka.

Na co zwrócić uwagę wybierają plecak przedszkolny?

Przede wszystkim szanujmy zdanie dziecka. tylko taki plecak będzie przez nie noszony chętnie, który samo wybierze. Naszą rolą w kupowaniu plecaka przedszkolnego dla dziecka jest jedynie sprawdzenie tego, czego nie wie dziecko. Plecak należy przymierzyć, zapytać się dziecka, czy czuje się w nim dobrze, sprawdzić uchwyty, jakość plecaka, dobrać odpowiednią wielkość, a wśród zaaprobowanych przez nas modeli oddać wybór samemu dziecku.

Plecak przedszkolny, pierwszy prawdziwy plecak naszego dziecka, posłuży mu w wielu sytuacjach. Nie tylko do tego, aby zapakować kanapkę do przedszkola. Za każdym razem, gdy idziemy całą rodziną na spacer, poruszamy się z dzieckiem po mieście, wyjeżdżamy na wycieczkę, idziemy do kina, aby z dzieckiem obejrzeć bajkę - plecak będzie towarzyszył dziecku, które chętnie zabierze ze sobą kilka swoich małych skarbów.