Decor Pojemnik hermetyczny Match-Ups Realseal 1L

26,99 zł bruttoCzas wysyłki
Brak produktu
Stan
niedostępny
Koszt dostawy
od 4,99zł
Decor
Indeks:
180400
Marka:
Pojemność:
1.00 L
Szerokość:
21.00 cm
Wysokość:
7.80 cm
Długość:
13.30 cm
Kolor
czerwony
Okres gwarancji (lata)
2
Mikrofala
Tak
Mycie w zmywarce
Tak
Zamrażanie
Tak

Pojemniki hermetyczne Decor

POJEMNIK HERMETYCZNY MATCH-UPS® REALSEAL® 1 L

W dzisiejszych czasach jakość, to najważniejszy czynnik jakim kierujemy się w życiu. W erze substytutów i oszczędności podczas produkcji odpowiedni wybór podczas zakupów odgrywa szalenie istotną rolę. Dlatego powstał ten pojemnik, który swoją niewiarygodną jakością i starannością wykonania sprawi, że żywność, którą będziesz w nim przechowywać osiągnie swój jakościowy szczyt! Pamiętaj – jakość tworzy jakość! Z tego powodu nie powinieneś zastanawiać się ani chwili nad zakupem tego pojemnika próżniowego z rewelacyjnym systemem odsysania powietrza, który sprawi, że świeżość Twoich produktów będzie trwała dłużej niż kiedykolwiek. 

Unikalne pojemniki próżniowe z serii Match-ups® z systemem odsysania powietrza realseal™ są wszystkim czego potrzebujesz! Dzięki specjalnie zaprojektowanej pokrywie z sylikonową uszczelką, każdy pojemnik Match-ups® realseal™ jest absolutnie szczelny, nie przepuszcza powietrza ani wody, a dzięki temu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i wyjątkowy aromat.

A to wszystko bez zbędnych zatrzasków! Pokrywa posiada zawór wentylacyjny, który umożliwia stosowanie pojemników do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej. Pojemniki są przystosowane do przechowywania w lodówce i zamrażarce. Wszystkie pojemniki posiadają na swoich ściankach wyraźną, kolorową miarkę. By zaoszczędzić miejsce możesz poukładać je modułowo.

Oceń

2016-11-27

Polecam!

Polecam!

Napisz opinię

Inne produkty marki Decor