Promocja
POJEMNIK HERMETYCZNY MATCH-UPS REALSEAL 2 L|maleomi.pl

POJEMNIK HERMETYCZNY MATCH-UPS REALSEAL 2 L Decor

23,99 zł brutto

-20%

29,99 zł brutto


Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Brak opinii

Czas wysyłki
Wysyłka 24h
Stan
18 Szt.
Koszt dostawy
od 4,99zł
Decor
Indeks:
180300
Marka:

Pojemniki hermetyczne na obiad - Maleomi.pl

POJEMNIK HERMETYCZNY MATCH-UPS® REALSEAL® 2 L

Wyjątkowy smak i aromat produktów przechowywanych w lodówce to bez wątpienia jedna z największych radości życia, niestety jak wszystko co radosne, szybko się kończy. Ten innowacyjny pojemnik wydłuży Twoje szczęście! Dzięki hermetycznemu zamknięciu i odsysaniu powietrza żaden produkt nie straci na wartości! Pokrywka pojemnika wyposażona została w specjalnie zaprojektowany zawór wentylacyjny, dzięki któremu możesz podgrzewać swoje potrawy w kuchence mikrofalowej. Kolorowa miarka na ściankach pojemnika ułatwi Ci dozowanie produktów.

Unikalne pojemniki próżniowe z serii Match-ups® z systemem odsysania powietrza realseal™ są wszystkim czego potrzebujesz! Dzięki specjalnie zaprojektowanej pokrywie z sylikonową uszczelką, każdy pojemnik Match-ups® realseal™ jest absolutnie szczelny, nie przepuszcza powietrza ani wody, a dzięki temu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i wyjątkowy aromat.

A to wszystko bez zbędnych zatrzasków! Pokrywa posiada zawór wentylacyjny, który umożliwia stosowanie pojemników do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej. Pojemniki są przystosowane do przechowywania w lodówce i zamrażarce. Wszystkie pojemniki posiadają na swoich ściankach wyraźną, kolorową miarkę. By zaoszczędzić miejsce możesz poukładać je modułowo.

6 rodzajów pokrywek pasuje aż do 16 rodzajów pojemników

Pojemniki wolne od BPA made in australia

Napisz opinię

Inne produkty marki Decor