POJEMNIK KLASYCZNY TELLFRESH® 500 ml Decor

10,90 zł brutto


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

Brak opinii

data dostawy
Wysyłka 24h
Stan
20 Przedmioty
Koszt dostawy
od 4,99zł
Decor
Indeks:
002760
Marka:

Pojemniki produkowane w Australii

POJEMNIK KLASYCZNY TELLFRESH® 500 ml

Nie istnieje kuchnia, w której nie przyda się ten wielofunkcyjny klasyczny pojemnik o szerokiej gamie zastosowań gastronomicznych i nie tylko! Przechowasz w nim dosłownie wszystko, a zróżnicowana pojemność do wyboru gwarantuje idealne spełnienie Twoich potrzeb i wymagań wobec niego. Wszystko będziesz mieć pod ręką z utrzymanym ładem i porządkiem! Pomieści wszelkiego rodzaju produkty w Twojej kuchni, ale możesz w nim przechowywać nawet metalowe śrubki, kolekcję guzików czy małe zabawki swojego dziecka!

Wyposażony jest w miarkę dla usprawnienia wszystkich procesów logistycznych – zawiadomi Cię o potrzebie zakupu danego produktu i uzupełnienia zapasów lub pozwoli odmierzać odpowiednie składniki potraw!

Pojemniki dostępne są również w innych przydatnych rozmiarach, które doskonale pasują do spiżarni, lodówki lub zamrażarki. System układania w stosy pozwoli zaoszczędzić Ci miejsce, wygodna miarka odmierzy odpowiednią ilość lub pokaże ile pozostało a system oznaczania dedykowanymi etykietami Tellfresh® podpowie Ci kiedy produkt trafił do pojemnika.


Pojemnik z czterema wyjmowanymi komorami marki Decor - BPA FREE

Napisz opinię

Inne produkty marki Decor

Ceny dostawy