Jak zachęcić dziecko do zjedzenia drugiego śniadania?

Nie wiesz w co zapakować dziecku drugie śniadanie do szkoły lub przedszkola? Zapoznaj się z naszą ofertą pojemników dla dzieci. Idealne do pakowania żywności, wyposażone w przynajmniej jedną przegródkę sprawiają, że możemy do nich oprócz kanapek włożyć także zdrowe przekąski w postaci warzyw czy owoców. Różne wielkości oraz kolory sprawiają, że każdy rodzic znajdzie idealny pojemnik dla swojego dziecka.

Zalety pojemników śniadaniowych dla dzieci

Pojemniki śniadaniowe dla dzieci mają szereg zalet. Najważniejszą jest to, że możemy zapakować dziecku zdrowy, odpowiednio zbilansowany posiłek. W zależności od potrzeb możemy wybrać śniadaniówkę, do której włożymy zdrowe przekąski, jak i pełnowartościowy posiłek. Ponadto nie musimy się obawiać, że kanapka bądź owoce zgniotą się między zeszytami. Pojemniki na śniadanie dla dzieci to gwarancja prostego i co ważne, estetycznego przechowywania żywności. Każdy rodzic wie, że dzieci jedzą przede wszystkim oczami. I tu wyłania się kolejna zaleta śniadaniówek, które dostępne są w rozmaitych wzorach i kolorach, z ciekawymi nadrukami i bohaterami znanych bajek. Kolorowe pojemniki śniadaniowe zachęcają do jedzenia, dlatego też możemy być pewni, że nasz maluch z ochotą zje zapakowane przez nas zdrowe smakołyki. Śniadaniówki są lekkie, pojemne, a przy tym kompaktowe, dzięki czemu zmieszczą się do każdego plecaka. Wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych w kontakcie z żywnością.

Rodzaje oraz zastosowanie pudełek dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów pojemników. Proponujemy pojemniki na śniadanie dla dzieci w praktycznym zestawie z bidonem lub bez. Tego typu śniadaniówka dla dzieci posiada przegródkę, którą w dowolny sposób możemy przesuwać bądź w razie potrzeby całkowicie wyjąć. Z kolei bidon posiada przekręcany dzióbek oraz specjalną klapkę, dzięki czemu mamy pewność, że dziecku nic się nie wyleje do plecaka. Pojemniki śniadaniowe dla dzieci dodatkowo uatrakcyjniają kolorowe nadruki.

https://maleomi.pl/emsa-zestaw-bidon-i-sniadaniowka-na-lunch-pirat

https://maleomi.pl/pudelko-variabolo-dla-dzieci-monster-emsa

W naszej ofercie znajduje się również wysokiej jakości lunchbox z przegródkami dla dzieci holenderskiej marki Rosti Mepal. Śniadanie, które spakujesz do tego lunchboxa na długo pozostanie świeże, dzięki specjalnej uszczelce znajdującej się w pokrywie.

https://maleomi.pl/lunchbox-sniadaniowka-take-a-break-midi-rosti-mepal

Dla mam, które chcą do jednego pojemnika spakować dziecku kanapki, warzywa oraz zdrowe przekąski takie jak orzechy, przygotowaliśmy w ofercie pojemnik składający się z aż trzech przegródek. Oferujemy też niezwykle pojemny oraz funkcjonalny lunchbox posiadający aż cztery komory i dwa poziomy. Spakujemy do niego posiłki oraz przekąski dla dziecka na cały dzień.

https://maleomi.pl/sistema-pojemnik-lunchbox-4w1-lunch-tub-23-l-blekit

https://maleomi.pl/pojemnik-na-lunch-snack-attack-duo-975-ml-sistema1

Ciekawym rozwiązaniem są również niesamowicie praktyczne pojemniki śniadaniowe dzielone, dzięki którym możesz dokładnie posegregować posiłki, np. do jednej przegródki włożyć kanapki, a do drugiej zdrowe ciastka owsiane. Proponujemy także pojemniki śniadaniowe na jogurt z musli, a także pojemnik na przekąski.

https://maleomi.pl/pojemnik-lunch-box-dzielony-350-ml-sistema-blekit

https://maleomi.pl/sistema-pojemnik-na-sniadanie-jogurtmusli-530ml-blekit

https://maleomi.pl/pojemnik-na-przekaski-dwupoziomowy-04-ml-sistema

Dla rodziców ceniących sobie szczególnie wysoką jakość oraz solidne wykonanie, a także trwałość i wytrzymałość oferujemy bento boxy od Monbento. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Jeden mniejszy, doskonały na drugie śniadanie, drugi natomiast większy, składający się z dwóch małych pojemników oraz jednego dużego, w którym zmieści się nawet pełnowartościowy posiłek wraz z przekąskami. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest możliwość personalizacji bento boxa. W specjalnie zaprojektowanym okienku możemy umieścić imię malucha. Z pewnością takie rozwiązanie zachwyci nie jedno dziecko.

https://maleomi.pl/bento-box-monbento-gram-iceberg

https://maleomi.pl/bento-box-monbento-tresor-liczi