Zestaw komplet dwóch szczelnych pojemników na sos TEMPLE S grey Cotton + black Onyx 20ml MonBento

EAN 3760192686662, kod producenta 20010002
Marka: MonBento
35,01 zł

Parametry produktu

Marka MonBento
Kod EAN 3760192686662
Kod producenta 20010002
Kolor fioletowy, błękitny
Mycie w zmywarce Tak
Pojemność [litr] 0.02
Mikrofala Tak (bez pokrywki)
Zamrażanie Tak

Opis

MonBento Temple S

Doskonały zestaw pojemników na sos dla Ciebie na co dzień!  
Gdziekolwiek jesteś, podczas przerwy w pracy na uczelni czy szkole, wszyscy wokół Ciebie pękną z zazdrości gdy go zobaczą.

Zestaw dwóch pojemników na sos z którego skorzystasz bezpośrednio podczas lunchu, a po skończonym posiłku wrzucisz do zmywarki… 

Te bezpieczne sosjerki są absolutnie idealne! Doskonale nadają się jako genialny i mega oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby. 

SOLIDNE

Wykonane z PBT, najwyższej jakości tworzywa sztucznego znanego ze swojej wytrzymałości, MB TEMPLE S wytrzyma wszystkie przygody dnia codziennego. Jego wytrzymałość okaże się lojalnym towarzyszem podczas wielu podróży do pracy czy na wycieczkę.

BEZPIECZNE

MB oryginalne pudełka bento i akcesoria przechowają wszystkie posiłki i przekąski bez ryzyka dla zdrowia (BPA free)! Produkt przeszedł szereg badań, nawet przez laboratoria TÜV i SGS i zdobył certyfikaty LFGB i FDA dla produktów z odlotowymi barwami, gwarantując wysoką jakość materiałów użytych tylko w przypadku najwyższej jakości lunch boxów i akcesoriów.

HERMETYCZNE

Najbardziej dramatyczna sytuacja to ta, w której podczas przenoszenia swojej ulubionej potrawy, zalewa Ci dokumenty w torbie a co gorsza Twoje spodnie czy sukienkę. Nigdy więcej - MB TEMPLE S dzięki swojej zakręcanej pokrywce, jest całkowicie szczelny. 

- można używać w mikrofali 
- nadają się do zmywarki
- można w nich zamrażać
- hermetyczne, 100% szczelne
- delikatne, miękkie w dotyku
- po prostu perfekcyjne
Dane techniczne:
  • Wymiary: 4,2 x 3,2 cm (x2) 
  • Pojemność: 10 ml (x2)
  • Waga: 13 g (x2)

WYBIERZ MONBENTO JEŚLI CHCESZ...