PRAWDA CZY FAŁSZ? DUMEL DISCOVERY

EAN 3760145060600, kod producenta DD 60600
119,00 zł

Parametry produktu

Marka Dumel Discovery
Kod EAN 3760145060600
Kod producenta DD 60600
Kolor multikolor
Materiał plastik
Wiek 8+
Wymiary 27 x 7 x 27 cm
Marka Dumel Discovery
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Opakowanie Kartonowe pudełko
Producent Dumel
Bateria tak, w zestawie
Ilość graczy 2-5
Ruch nie
Rodzaj zasilania Baterie 3xAA
Efekty Świetlne tak
Efekty Dźwiękowe tak

Opis

DUMEL DISCOVERY

Dumel Discovery od lat specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych zabawek edukacyjnych dla dzieci wspierających ich codzienny rozwój od pierwszych dni ich życia.  Oferuje wysokiej jakości, bezpieczne zabawki pomagające dzieciom w przyjemny, swobodny sposób poznawać otaczający ich świat oraz rozwijać wyobraźnię, motorykę i zmysły.  Zabawki oferowane przez Dumel są bezpieczne i wytrzymałe i niezwykle kreatywne.

zdjęcie1

zdjęcie1

PRAWDA CZY FAŁSZ? JUNIOR

 PRAWDA CZY FAŁSZ? marki Dumel Discovery to kolorowa gra dla całej rodziny. Uczy koncentracji i pogłębia wiedzę najmłodszych, a starszym daje masę radości, ze wspólnej zabawy. Zabawka zadaje pytanie, na które wybrany gracz musi odpowiedzieć naciskając odpowiedni przycisk : zielony - PRAWDA, czerwony - FAŁSZ.  Zabawa przeznaczona jest dla 2 - 5 graczy i można ją zabrać ze sobą dosłownie wszędzie!

[/smart_col]

zdjęcie1

zdjęcie1

Interaktywna gra PRAWDA CZY FAŁSZ? zawiera 1000 interesujących pytań z wielu kategorii i jest wspaniałym sposobem na spędzenie wspólnego rodzinnego popołudnia lub dziecięcego spotkania czy urodzin. Jak zacząć grę? To niezwykle proste! Każdy gracz zaczyna grę mając na swoim koncie 20 punktów. Kiedy uczestnik praiwdłowo odpowie na zadane pytanie zyskuje 1 punkt, jeżeli pomyli się traci 2 punkty. gRę wygrywa osoba, która zgromadzi na swoim koncie największą liczbę punktów. Ta wspaniała gra rodzinna jest niezwykle ucząca i doskonale trenuje pamięć. Każde spotkanie towarzyskie z grą PRAWDA CZY FAŁSZ? będzie pełne śmiechu i umysłowej gimnastyki, a niewielki rozmiar zabawki pozwoli na zabranie zabawki na każde spotkanie czy wyjazd. Gra z pewnością wciągnie nie tylko dzieci, ale także każdego dorosłego.