ADE to niemiecka firma produkująca sprzęt gospodarstwa domowego. Logo tej marki można znaleźć przede wszystkim na urządzeniach mierniczych takich jak wagi, minutniki czy termometry.

ADE – pochodzenie marki i cel powstania


Firma ADE powstała w Niemczech w 1934 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się dystrybucją produktów SPEED. Po zakończeniu wojny firma zmieniła profil i wyspecjalizowała się w produkcji wag, a w szczególności wag do użytku domowego. W ofercie ADE znalazły się przede wszystkim wagi łazienkowe i kuchenne. Wysoka jakość wykonania, elegancki wygląd oraz dbałość o każdy szczegół sprawiły, że produkty tej marki stawiano sobie za przykład niemieckiej solidności.

Z biegiem czasu w ofercie firmy pojawiły się również inne akcesoria takie jak termometry czy minutniki. Produkty zyskiwały nowe funkcje, stawały się coraz dokładniejsze w swoich pomiarach i zmieniały swój wygląd. Jednak jedna cecha od zawsze jest niezmienna – wysoka jakość wykonania.

Łazienkowe akcesoria elektroniczne ADE

Produkty ADE można spotkać przede wszystkim w kuchni i łazience. Niewątpliwym bestsellerem tej marki jest ADE waga łazienkowa występująca w ogromnej liczbie odsłon. Szeroka gama wzornicza sprawia, że każdy znajdzie wagę idealnie dostosowaną do wystroju swojej łazienki.

Kuchenne akcesoria elektroniczne ADE

ADE to firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów kuchennych. Wśród nich najwięcej jest elektronicznych wag kuchennych. Przydatność poszczególnych wag z pewnością doceni każdy miłośnik gotowania. Przede wszystkim wartymi uwagi są waga Franzi oraz ADE waga Clego. Obie mają prostą budowę i niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je przechowywać w szafce kuchennej lub szufladzie. Innym ciekawym modelem jest waga Franca w kształcie dzbanka, która pozwala zważyć zarówno produkty sypkie jak i płyny. ADE przygotowała także specjalną wagę kieszonkową, która pozwala na dokładne odmierzanie nawet niewielkich ilości, przypraw, ziół czy herbat.

Poza wagami firma ADE ma także w swojej ofercie inne akcesoria kuchenne. Wśród nich jest ADE minutnik, który z ogromną dokładnością odmierza czas gotowania różnych potraw. Specjalna elektryczna tarka do warzyw znacznie ułatwia przygotowywanie posiłków z warzywami w roli głównej. Jest to urządzenie bardzo przydatne w kuchni wege.

Bestsellery marki ADE

Poza produktami skierowanymi bezpośrednio do kuchni i łazienki firma ADE ma w swojej ofercie także inne akcesoria. Wartymi uwagi są ADE nawilżacz do powietrza oraz ADE oczyszczacz, które doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub w sypialni, szczególnie podczas okresu grzewczego. O tym czy w pomieszczeniu jest odpowiednia temperatura i wilgotność poinformuje nas ADE termometr wyposażony dodatkowo w miernik wilgotności powietrza. ADE sklep ma także w swojej ofercie ADE budzik, który charakteryzuje się niemiecką dokładnością odmierzania czasu.

Produkty ADE charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, z których zostały wykonane, użycie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, funkcjonalność i szeroka gama wzornicza. To wszystko sprawia, że podczas wybierania sprzętów do swojego domu warto dokładnie zapoznać się z ofertą tej marki.